StartAktualnościArtykułyWarto wiedziećForum

Kontakt

Justyna Adamczk redaktor naczelna www.e-marketing.pl
Justyna Adamczyk
Redaktor naczelna
justyna.adamczyk@e-marketing.pl

Warto wiedzieć

Raporty

Case study

Wdrażamy:

  • projekty www
  • kampanie marketingowe
  • platformy e-learningowe
  • systemy contact-center
  • firmowy intranet

Preferencje zakupowe użytkowników serwisu Skapiec.pl w 2005 roku w kategoriach Notebooki i Karty graficzne działu Komputery

Radosław Tyszko

Preferencje zakupowe użytkowników serwisu Skapiec.pl w 2005 rokuRaport marketingowy Skapiec.pl powstał w odpowiedzi na coraz częściej zadawane nam przez producentów sprzętu i właścicieli sklepów pytania dotyczące zainteresowań zakupowych użytkowników korzystających z serwisu Skapiec.pl.

Skapiec.pl to platforma odwiedzana przez 380 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie. Odwiedzając serwis, generują oni 5 mln odsłon, ujawniając swoje zainteresowania i preferencje. Tym samym jest to raport zawierający wyniki badań obejmujących ogromną liczebnie próbę, co zwiększa rzetelność prezentowanych danych.

Do czego mogą być przydatne wyniki badań prezentowane w raporcie?

Analiza preferencji zakupowych użytkowników porównywarki Skapiec.pl jest próbą zmierzenia i opisania zachowań i preferencji korzystających z niej użytkowników. Posiadając zawartą w raporcie wiedzę, producenci i sprzedawcy sprzętu otrzymują informacje na temat tego, jakie produkty, czy też jakie konfiguracje produktów są najczęściej poszukiwane przez użytkowników Skapca.pl. Pozwala to lepiej rozpoznać potrzeby kupujących i ustalać cele sprzedażowe.

Raporty powołanego wewnątrz Skapiec.pl Działu Analiz Rynkowych będą pojawiać się co najmniej raz na kwartał, ponieważ tylko posiadanie danych z dłuższych okresów czasu, może pozwolić na śledzenie tendencji i zmian oraz prognozowanie popytu w przyszłosci.
Zależy nam szczególnie na tym, aby dane, które zostały przedstawione w raporcie były pomocne w opisie i lepszym zrozumieniu otoczenia marketingowego i e-marketingowego dla wszystkich firm aktywnie uczestniczących i zaangażowanych w rozwój handlu elektronicznego w Polsce.


Preferencje zakupowe użytkowników serwisu Skapiec.pl w 2005 roku w kategoriach Notebooki i Karty graficzne działu Komputery - raport do pobrania, (pdf - 233 kB)

Źródło informacji: www.skapiec.pl


Do góry

PRACA z JobPilot

Szukaj oferty pracy:

Polecamy

Przejrzyj chłoniaka