StartAktualnościArtykułyWarto wiedziećForum

Kontakt

Justyna Adamczk redaktor naczelna www.e-marketing.pl
Justyna Adamczyk
Redaktor naczelna
justyna.adamczyk@e-marketing.pl

Warto wiedzieć

Raporty

Case study

Wdrażamy:

  • projekty www
  • kampanie marketingowe
  • platformy e-learningowe
  • systemy contact-center
  • firmowy intranet

Forum "e-marketing"

>> najnowsze na początek >> zaloguj się aby zamieszczać wpisy
Schowaj e-Marketing2001-11-23
wszelkie możliwe informacje włacznie z reklamami głównych firm , ich ofertami itd...

michał sankowski

Komentuje krzych2001-11-25
No dobra szukam wszędzie podziału e-marketingu, może mi powiecie na co sie dzieli e-marketing (interaktywny marketing). Ja bym tutaj wrzucił to co w tradycyjnym no czyli marketing wewnętrzny, zewnętrzny no i interakcyjny. Bo elementy takie jak www,e-mail, grupy dyskusyjne, prezentacje to są raczej narzędzia czyż nie....?

krzych

Komentuje Red.2002-01-04
Książka: "Marketing w Internecie. Strategie dla małych i dużych firm" będzie chyba dobrym źródłem informacji o e-marketingu. Podaję link do księgarni z tą książką: http://helion.pl/view3142~marint

Red.

Komentuje Ebooki2004-03-20
wejdź na :
http://www.ebooki.resnet.pl

Ebooki

Komentuje Dariusz2004-03-30
Myślę że strona, którą niżej podam może Cię zadowolić, zwłaszcza jeśli to o co prosisz nie jest jedynie potrzebą chwili. Właściciel serwisu wnikliwie zajmuje się sprawami e-marketingu i ebiznesu w praktyce. Jest w tym naprawdę świetny. Można znaleźć u niego dużo case studies (studium przypadków) czyli chyba to o co pytasz. Jest to niestety strona po części z płatnym dostępem do artykułów, ale nie wykluczone że to czego szukasz można tam znaleźć za darmo.
Zajrzyj na
http://www.dariusztupaj.and.pl/Piotr/

Dariusz

Komentuje Marika2014-10-03
MarikaKażdy użytkownik zostawia w mediach społecznościowych niezliczoną ilość danych o swoich zainteresowaniach. Ludzie opisują siebie w profilach, klikają w reklamy, udostępniają różne treści. Odpowiednie silniki gromadzą dane, które wykorzystywane są w marketingu internetowym. Duża baza danych może być wykorzystana np. w e-mail marketingu. Ludzie zostawiają bardzo dużo danych i, trzeba je tylko umieć dobrze wykorzystać prowadząc mailing do firm. Obecnie bazy adresowe w mailingu tworzone są pod konkretnych odbiorców. Nie rozsyła się maili do osób, które są niezainteresowane danym tematem. Takie maile mogą być potraktowane jako spam co będzie niekorzystne dla wizerunku firmy.
Po więcej szczegółów zajrzyj na http://inbmarketing.pl

Marika

Komentuje Marika2014-10-03
MarikaKażdy użytkownik zostawia w mediach społecznościowych niezliczoną ilość danych o swoich zainteresowaniach. Ludzie opisują siebie w profilach, klikają w reklamy, udostępniają różne treści. Odpowiednie silniki gromadzą dane, które wykorzystywane są w marketingu internetowym. Duża baza danych może być wykorzystana np. w e-mail marketingu. Ludzie zostawiają bardzo dużo danych i, trzeba je tylko umieć dobrze wykorzystać prowadząc mailing do firm. Obecnie bazy adresowe w mailingu tworzone są pod konkretnych odbiorców. Nie rozsyła się maili do osób, które są niezainteresowane danym tematem. Takie maile mogą być potraktowane jako spam co będzie niekorzystne dla wizerunku firmy.
Po więcej szczegółów zajrzyj na http://inbmarketing.pl

Marika

Komentuje Gabrysia2014-10-15
GabrysiaMoim zdaniem na chwilę obecną mailing w bardzo dużym stopniu stracił na znaczeniu i firmy nie powinny już do niego przywiązywać aż tak dużej wagi.

Gabrysia

Komentuje Dorota2014-10-15
DorotaA co w przypadku wiadomości głosowych? Coraz częściej o tym słyszę, a nie wiem jak jest skuteczność tego rodzaju marketingu.

szczegóły: http://www.tidetelco.pl/produkty/polaczenia-wychodzace/voice-mailing

Dorota

Komentuje Paulina2014-10-21
Paulinae-marketing to przede wszystkim widoczność w wynikach wyszukiwania, na dzień dzisiejszy popularne jest pozycjonowanie i SEO czy reklama Adwords. Do e-marketingu możemy zaliczyć również wszelakie reklamy na stronach i portalach Internetowych oraz ogłaszenia.
Jest tego naprawdę wiele. Na temat pozycjonowania można znaleźć wiele informacji, aczkolwiek w dzisiejszych czasach najlepiej jest to powierzyć osobom z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Więcej na temat pozycjonowania i kogo wybrać do tego można znaleźć na sieciarz.pl

Paulina

Komentuje paula2014-12-01
paulaJeśli chodzi o pozycjonowanie, to myślę, iż fajną metodą jest pozyskiwanie linków z konkretnych baz blogów, tym bardziej jeśli są to blogi tematyczne. Są przecież firmy, które mają swoje bazy (np. http://sklep.siteseo.pl/ posiada ponad 20 prywatnych baz podzielonych na pakiety po 50 lub 100 blogów ). Co o tym sądzicie? Zwracając się do takiej firmy możemy ominąć pośrednika, a przy okazji mieć wgląd w to i co najważniejsze (w moim mniemaniu) możliwość decydowania gdzie nasze linki (i które konkretnie) pojawią się.

paula

Komentuje Mariola2014-12-04
MariolaJeżeli nie znamy się na rzeczy i nie wiemy dokładnie, jakie formy marketingu wybrać, lepiej nie kombinować i nie wydawać pieniędzy na reklamy, które mogą okazać się nieskuteczne. Wolałabym już na starcie zainwestować w usługi firmy doradztwa marketingowego takiej jak http://trivo.pl i pozwolić jej dobrać odpowiednie strategie reklamowe do mojej działalności. Myślę, że to dobry sposób na to, żeby pieniądze włożone w tego typu działania rzeczywiście nam się zwróciły.

Mariola

Komentuje Anna2015-03-02
AnnaOdpowiednią formę reklamy, marketingu możemy dobrać posiadając odpowiednie informacje na temat naszych klientów, ich wyborów i upodobań oraz tego co mówią w internecie na temat naszej marki/produktu/usługi. Bardzo pomocne w tym są serwisy, które zbierają takie informacje, a następnie daja narzędzie do zarządzania relacjami z naszymi klientami. Do takich narzędzi należy ActiveCust.com - zbiera dane z różnych źródeł: blogi, fora, media społecznościowe, system CRM, z którym jest zintegrowany, a następnie je analizuje i pokazuje, co o danej marce/produkcie myślą, a co za tym idzie piszą klienci. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób można uzyskać dane na temat nastawienia do danej marki/produktu/usługi. ActiveCust.com jest niezwykle przydatnym serwisem dla wszystkich, którym zależy na dobrym wypromowaniu marki. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

Anna

Komentuje Adam2015-03-05
Wiadomości głosowe są kiepskie. [url=http://www.4create.eu]4create.eu[/url] w sposób graficzny osiągnęło sukces a taki voice mail jest w Polsce na poziomie dna.

Adam

Komentuje Mariola2015-03-25
MariolaCo znaczy, że w sposób graficzny?

Mariola

Komentuje Linkeus2015-04-01
LinkeusInfografiki to niezwykle potężne narzędzie. Proste, czytelne.
Zamieszczone na instagramie albo pintereście są licznie udostępniane, kopiowane, a jeśli są wartościowe dadzą swojemu źródłu dużą sławę i wiele wejść.

Linkeus

Komentuje Natalia2015-04-03
NataliaLinkeus form promocji tak naprawdę przybywa z każdym dniem i żeby przetestować wszystko być musiał chyba cały rok robić tylko to, ważne, żeby dobrać formę do tego co robimy bo to ma ogromne znacznie. My ostatnio zainteresowaliśmy się takim narzędziem jakim jest Traffic Network http://traffic-network.pl/ - początkowo wiadomo sceptyczne podejście jak do wszystkiego co nowe, ale po zastosowaniu i pierwszych efektach ocena bardzo pozytywna, więc warto się nim zainteresować.

Natalia

Komentuje Monika2015-09-06
MonikaEmarketing to w czasach internetu to podstawa. Ale żeby to wykorzystać a jest co to najlepiej zlecić to komuś kto się na tym zna. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się http://adnation.pl

Monika

Komentuje Gabrysia2015-09-10
GabrysiaTeż uważam, że najlepiej jest zlecać takie działania zewnętrznym firmom, które mają większe doświadczenie w tym.

Gabrysia

Komentuje norton2015-09-14
nortonZgadzam się z Gabrysią. Również wolałabym zlecić firmie zewnętrznej, która zna się na rzeczy i wykona zlecenie tak jak należy. Lepiej zapłacić parę groszy, ale mieć porządnie zrobione.

norton

Komentuje Marcin2015-09-17
e-marketing to przede wszystkim widoczność w wynikach wyszukiwania, na dzień dzisiejszy popularne jest pozycjonowanie i SEO czy reklama Adwords. Do e-marketingu możemy zaliczyć również wszelakie reklamy na stronach i portalach Internetowych oraz ogłaszenia.
Jest tego naprawdę wiele. Na temat pozycjonowania można znaleźć wiele informacji, http://katowice-projekty.pl/projekty-na-waska-dzialke.htmlProjekty domów na wąską działkę Katowice aczkolwiek w dzisiejszych czasach najlepiej jest to powierzyć osobom z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Więcej na temat pozycjonowania i kogo wybrać do tego można znaleźć na sieciarz.pl

Marcin

Komentuje Mariusz2015-09-23
MariuszMarcin nie myl Adwordsa z pozycjonowaniem, adwords jest tylko reklamą.

Mariusz

Komentuje Fraertz2016-07-07
Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, w której ktoś myli AdWords z pozycjonowaniem. Jeśli chodzi o działania marketingowe, to mogę Wam polecić tą agencje http://www.directchannel.pl , która specjalizuje się w komunikacji bezpośredniej. Pierwszy raz spotkałam się z tym terminem na jednym z wykładów o marketingu i zaczęłam w domu szukać firm, które tworzą bezpośrednie relacje z klientem i firmą, bo tym właśnie jest komunikacja bezpośrednie. Jedną z firm, które miały w ofercie takie działania jest właśnie firma Direct Channel, na której ofertę się zdecydowałam i jestem zadowolona z efektów.

Fraertz

Komentuje Roman772016-07-18
Roman77Na podstawie tego tematu najlepiej widać, jak wiele osób nie do końca rozumie o co chodzi w pozycjonowaniu i reklamach. Sam nie do końca wszystko rozumiałem, dopóki nie zapoznałem się z informacjami z http://wizerunekwsieci.gr8.com/?utm_source=fora&utm_medium=buzz&utm_campaign=br0716 W tym poradniku macie bardzo dokładnie omówione podstawy tego, na co zwrócić uwagę budując wizerunek swojej firmy w sieci. Z lepszym i bardziej przystępnym poradnikiem się nie spotkałem.

Roman77

Komentuje Kazik892016-09-05
Kazik89Jeżeli nie wiesz jak się reklamować w sieci to proszę zajrzyj na tą stronę i poczytaj: http://www.e-marketing24.pl/ jestem pewien, ze znajdziesz tam coś dla siebie i wiele się nauczysz.

Kazik89

Komentuje Tomek2016-10-04
TomekJeśli szukasz informacji na forach to chyba najwyższa pora aby skorzystać z usług firmy szkoleniowej: http://smartkursyszkolenia.pl , która przekaże techniki i sposoby na zdobywanie klientów.

Tomek

Komentuje Kazik892016-10-15
Kazik89Dzień dobry! Piszę, ponieważ chcę polecić super stronę: http://www.info-ubezpieczenia.pl/
Można tam znaleźć naprawdę dużo istotnych informacji z branży finansowej, które przydadzą Wam się w celu rozwiązania różnych problemów tej natury, albo po prostu w życiu codziennym  Polecam!

Kazik89

Komentuje Monika2016-11-07
MonikaFajne pomysły na biznes opisano na: http://bizneslane.pl/

Monika

Komentuje Krystyna2016-11-17
KrystynaJa natomiast uważam, że automatyzacja marketingu to najlepsze rozwiązanie bo nie ma nic lepszego jak automatyzowanie swojego biznesu. Szanuje zdanie ludzi, którzy twierdzą, że to nie przynosi efektów, nie mniej jednak mam inne zdanie na ten temat. Z własnego doświadczenia wiem, że personalizacja mailingu i dotarcie z indywidualną ofertą przynosi naprawdę bardzo dobre rezultaty. Można poczytać sobie o tym w necie - "automatyzacja marketingu a sprzedaż" , na pewno znajdziecie wiele osób które popierają to rozwiązanie. Więcej szczegółów znajdziecie na www.generatorsprzedazy.pl . Serdecznie polecam.

Krystyna

Komentuje Monika2016-11-18
MonikaWidzę, że w marketingu sprawdza się system MLM i marketing internetowy.
--------------------------------------------------
http://lawcenter.pl/

Monika

Komentuje kasiunia2017-01-16
kasiuniaBardzo przydatna książka : "E-marketing w praktyce. Strategie skutecznej promocji online" jest naprawdę dobrym źródłem informacji o e-marketingu.
Podaję link do taniej księgarni internetowej z tą książką:
http://aros.pl/ksiazka/e-marketing-w-praktyce-strategie-skutecznej-promocji-online
Dzięki lekturze można dowiedzieć się, jak zbudować efektywny i funkcjonalny serwis WWW,będziesz umieć zmierzyć skuteczność działań promocyjnych online przy pomocy WebAnalytics czy benchmarkingu.


kasiunia

Komentuje weramania2017-01-31
czesc

weramania

Komentuje Wiktoria2017-02-02
Wiktoriae marketing to przyszlosc...wszystko teraz dzieje sie w internecie

Wiktoria

Komentuje Ewa2017-02-07
EwaPodstawą marketingu w sieci jest pozycjonowanie stron internetowych (strony głównej firmy, sprzedażowej itd.). Pozycjonować można samodzielnie lub zlecić komuś na zewnątrz. Wszystko zależy od wiedzy i umiejętności osób, które planują marketing w sieci. Niezależnie od tego, kto będzie pozycjonował, nie wolno zapominać o sprawdzaniu profilu linków prowadzących do strony. Skutecznym narzędziem do sprawdzania profilu może być http://www.blog.gdaq.pl/2016/05/clusteric-search-auditor/. Warto analizować linki niezależnie od tego, czy pozycjonujecie sami, czy też zlecacie to komuś na zewnątrz. Niekiedy firmy oferujące usługę pozycjonowania są nie końca uczciwe i linkują ze stron złej jakości, a za to może grozić kara od Google.

Ewa

Komentuje StaszekWaran2017-02-19
StaszekWaranMożna pomyśleć o postrzeganiu swojej firmy. Otoczenie wizualne, to jak komunikujemy się z swoim otoczeniem biznesowym jest niezwykle ważne. Proponuję zainwestować w spójną identyfikację wizualną, o tym temacie można szerzej poczytać http://www.whiteart.pl/identyfikacja-wizualna Ponadto warto poczytać o księdze znaku i identyfikacji wizualnej.

StaszekWaran

Komentuje Cat2017-02-19
Zgadzam się z tym, co napisała Krystyna -automatyzacja marketingu ma bardzo duże znaczenie i potrafi po pierwsze ułatwić prowadzenie biznesu w sieci, po drugie przełożyć się na zwiększenie zysków. Ogromne znaczenie na konwersje ma sam sposób komunikacji z klientem. Na stronie http://nowymarketing.pl/a/10405,micro-content-marketing-pamiec-krotkotrwala-klienta-w-sluzbie-konwersji znajduje się bardzo ciekawy artykuł o content marketingu i konwersji. Polecam zwłaszcza osobom, które zajmują się sprzedażą w sieci.

Cat

Komentuje Cat2017-02-19
Zgadzam się z tym, co napisała Krystyna -automatyzacja marketingu ma bardzo duże znaczenie i potrafi po pierwsze ułatwić prowadzenie biznesu w sieci, po drugie przełożyć się na zwiększenie zysków. Ogromne znaczenie na konwersje ma sam sposób komunikacji z klientem. Na stronie http://nowymarketing.pl/a/10405,micro-content-marketing-pamiec-krotkotrwala-klienta-w-sluzbie-konwersji znajduje się bardzo ciekawy artykuł o content marketingu i konwersji. Polecam zwłaszcza osobom, które zajmują się sprzedażą w sieci.

Cat

Komentuje Klema62017-04-13
Klema6Moim zdaniem automatyzacja marketingu, umiejętne wyznaczanie KPI oraz stosowanie real time marketingu to aspekty na które warto zwrócić uwagę jeśli chcemy pozyskiwać wartościowe leady. Więcej praktycznych porad z tego zakresu na stronie: http://portalmarketera.pl

Klema6

Komentuje abi2017-05-04
hej

abi

Komentuje Keyti2017-05-11
KeytiDo e-marketingu polecam firmę Bloomnet - http://www.bloomnet.eu ;)
A najlepiej odrazu do ich oferty - http://www.bloomnet.eu/oferta - są na prawdę dobrzy.

Keyti

Komentuje afro2017-05-15
hej

afro

Komentuje kaka2017-05-16
ja mogę polecić tego dewelopera http://lazurowa168.pl/ super mieszkania :)

kaka

Komentuje Bartek2017-05-17
a czym kierowac sie przy wyborze agencji marketingowej hmmm?

Bartek

Komentuje MarlenaCF - www.clickfunnel.org2017-06-01
MarlenaCF - www.clickfunnel.orgZdecydowanie polecam reklamy w internecie, możesz korzystać przykładowo z reklamy na Facebooku lub Google AdWords. Oczywiście, aby zdobyć klienta ze zdobytej z reklam grupy potencjalnych klientów ważne jest opracowanie odpowiedniej strategii marketingowej, więcej na ten temat znajdziesz na stronie: http://clickfunnels.com.pl, zapraszam do bezpłatnego przetestowania. Jeśli miałbyś jakieś pytania to podaję dodatkowo maila: clickfunnel@protonmail.com. Pozdrawiam

MarlenaCF - www.clickfunnel.org

Komentuje Antosia2017-06-13
Podbijam pytanie Bartka - zastanawiam się, jak wybrać specjalistę od marketingu. Na co zwracać uwagę podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Proszę, pomóżcie :)

Antosia

Komentuje jedrzejanna2017-06-22
Najlepiej sprawdzić po opiniach :) https://docieplajdom.pl/pol_m_Welna-mineralna_Welna-na-poddasze-2204.html">wełna mineralna

jedrzejanna

Komentuje Paulina2017-06-22
Paulinaa takie kwestie jak nazwa firmy? to podchodzi pod pace marketingowca? Ja znalazłam taki fajny poradnik http://nazwadlafirmy.com/nazwa-firmy-ze-wzgledu-na-forme-prawna-dzialalnosci-gospodarczej/ ale zastanawiam się czy jak kogoś zatrudnię to to też mi ogarnie?

Paulina

Komentuje Adrianna2017-10-19
AdriannaPolecam zobaczyć ofertę agencji https://solv.pl/ Oferuje ona usługi marketingu internetowego. Firma ma swoją siedzibę w Katowicach.

Adrianna

Komentuje segui72017-12-07
segui7Super :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)

segui7

Komentuje Izabela2018-06-06
IzabelaDobrym sposobem marketingu jest marketing prowadzony poprzez wysyłanie do klientów smsów, według mnie wyparł już oklepany mailing. Firmą która oferuje takie usługi jest np. playsms.pl. Sama mam małą działalność i korzystam z takiego sposobu reklamowania biznesu.

Izabela

Komentuje Grzegorz2018-07-22
Grzegorzhttp://grzegorzminior.pl/blog/

Grzegorz

Komentuje Artur2018-07-30
ArturPrzede wszystkim wartoby było skorzystać z usług profesjonalistów którzy znają się na branży SEO i pozycjonowaniu stron internetowych. Np. https://1stplace.pl/pozycjonowanie-bydgoszcz/

Artur

Komentuje Marcin2018-10-31
Szukasz dużej bazy danych firm do swojej działalności? Odwiedź https://target-media24.pl i skorzystaj z ich banku informacji.

Marcin

Komentuje Marcin2018-11-16
MarcinJeżeli szukacie niepowtarzalnej reklamy dla waszej firmy to polecam zapoznać się z ofertą http://www.decordruk.com/poduszki
Posiadają min. poduszki reklamowe, które można wykorzystać w dosyć nietypowy sposób wykorzystać. Np. można umieścić je w poczekalni. Klienci na pewno zauważą taki aspekt.

Marcin

Komentuje Anna2019-01-14
AnnaDecydując się na E-marketing warto skorzystać z usług kogoś, kto się na tym zna. Jedną z takich firm jest https://www.eactive.pl/ - oferują usługi z zakresu pozycjonowania stron w internecie, reklam Adwords, a nawet prowadzenie Facebooka.

Anna

Komentuje iza2019-01-15
geegfr

iza

Komentuje KingLot2019-02-01
KingLotzgadzam sie z kolezanka wyzej

KingLot

Komentuje RichLot2019-02-01
RichLotZGADZAM SIE W 100%

RichLot

Komentuje qerty2019-04-23
qertyWedług mnie warto także przemyśleć taką masową wysyłkę SMS https://freshmail.pl/wysylka-sms/ Nie dość, że oszczędzamy czas, to jeszcze zwiększamy skuteczność :D

qerty

Komentuje track2019-04-26
trackŚwietną akcję marketingową przygotowała szkoła programowania codecool. Długo by tym pisać ale dodam że adres do aplikacji ukryty jest w kodzie binarnym. Nie ma chyba nikogo kto nie zwróciłby na to uwagi i przecież o to chodzi.

track

Komentuje erfd2019-05-02
fdresc

erfd

Komentuje alan2019-05-04
czesc

alan

Komentuje Ktos2019-05-04
KtosŚwietny temat, przyjemny do czytania. Mam co robić w wolnej chwili.

Ktos

Komentuje frde2019-05-08
czesc

frde

Komentuje Paweł2019-05-09
PawełMoże jakiś wpis na temat personal branding?

https://warsawmediahouse.pl/personal-branding/

Paweł

Komentuje Maciej2019-05-14
MaciejZnalazłem ciekawy sposób na automatyzację marketingu. Zobaczcie sami
https://www.salesmanago.pl/marketing-automation/marketing-automation-wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-twoich-klientach.htm

Maciej

Komentuje paszczak2019-06-30
paszczakDzięki za te liczne porady. Na prawdę bardzo mi się przydały.


_________
https://www.eoborniki.pl/technika-i-nauka/internet/8874-zakupy-przez-internet-czy-tradycyjne.html

paszczak

Komentuje michal2019-07-09
michalszczególnie te życiowe porady są świetne ;)

-------

http://www.postacie-reklamowe.pl

http://www.sgh-reklama.pl

http://www.kartonshop.pl

michal

Komentuje Morian2019-07-19
MorianE-marketing jest teraz kluczowy do działania dobrze prosperującej firmy. Ważna jest też optymalizacja treści na stronie i odpowiednia struktura słów kluczowych! Sprawdź jak to robią https://advist.pl

Morian

Komentuje hakunia2019-07-31
hakuniaJak najbardziej. Ale to że są prowadzone działania reklamowe w internecie wcale nie oznacza jeszcze sukcesu. Po to robi się audyt (tutaj można o nim poczytać http://ammf.pl/ ) , aby móc zweryfikować efektywność prowadzonych działań i móc je w razie potrzeby zmodyfikować. Chodzi tutaj o oszczędność pieniędzy i przyspieszenie realizacji celów sprzedażowych

hakunia

Komentuje Tonic2019-08-02
TonicSporo interesujących informacji stąd zebrałem. Dzięki, na pewno przyda się.

Tonic

Komentuje Filip2019-08-04
FilipJak firma zajmująca się e-marketingiem w Polsce lub Niemczech to polecam - https://pro-strony.pl

Filip

Komentuje Pozyoptymali2019-09-05
PozyoptymaliW dzisiejszych czasach praktycznie każda strona internetowa korzysta z usług marketingu internetowego. Od reklam google ads po linkowanie i optymalizację. Tutaj więcej o optymalizacji stron https://www.pozycjonusz.pl/optymalizacja-stron/

Pozyoptymali

Komentuje qerty2019-11-12
qertyA co z reklamą na Google Ads? Jesteście w stanie mi kogoś polecić w tym zakresie? Ja się właśnie zastanawiam np. nad https://ibb.media/bariera-widocznosci/reklama-w-google-ads/

Co na ten temat sądzicie?

qerty

Komentuje Patrycjaa2019-11-14
PatrycjaaBardzo dobra firma. Myślę, że nie warto się w ogóle zastanawiać. No chyba, że ktoś chce poprowadzić swój marketing internetowy samodzielnie. Wystarczy trochę poczytać o e-commerce i copywritingu - np. tutaj https://zarabiajnapisaniu.com/copywriter-poradnik/ . Przy mniejszych projektach dużo można zrobić bez pomocy profesjonalnej agencji marketingowej.

Patrycjaa

Komentuje Antek32322019-11-21
to skuteczna reklama przede wszystkim, a obecnie chyba odbywa sie głównie poprzez facebooka. Teraz właśnie coraz więcej firm oferuje kampanie marketingowe na portalach społecznościowych. Moja koleżanka poleca tą https://buyfans.pl/ dzięki nim jej funpage zyskał dużo lajków, komentarzy i udostępnień, po prostu jej strona zaczęła tętnić życiem i zyskała nowych klientów.

Antek3232

Zaloguj się aby dodać komentarz

PRACA z JobPilot

Szukaj oferty pracy:

Polecamy

Przejrzyj chłoniaka