Agencja Kamikaze zaprasza na jubileuszową edycję DialNet Masters

Agencja Kamikaze już po raz kolejny zajmuje się kompleksową obsługą Olimpiady DialNet Masters w internecie. Organizatorem i pomysłodawcą turnieju, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, jest Telefonia DIALOG.
Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters działa od pięciu lat i przez ten czas uplasowała się w czołówce wydarzeń naukowo-rozrywkowych w Polsce. Co roku o tytuł Mistrza Internetu walczy tysiące drużyn – walczyć warto, gdyż zwycięzcy turnieju pojadą na wycieczkę do USA, gdzie będą mieli okazję zwiedzić m.in. ośrodek lotów kosmicznych im. J. F. Kennedy’ego oraz Stację Sił Powietrznych Cape Canaveral na Florydzie.

Motywem przewodnim tegorocznej, jubileuszowej Olimpiady jest kosmos. – „Kosmiczne przestrzenie i Internet mają ze sobą wiele wspólnego: nieograniczoność i otwartość na nowe, nieznane dotąd możliwości – wyjaśnia Robert Banasiak, wiceprezes zarządu Telefonii DIALOG. – Mistrzów Internetu i kosmonautów łączy także bardzo wiele – na pewno kosmiczna wprost inteligencja, wytrwałość w dążeniu do celu i siła charakteru” – dodaje.

Agencja Kamikaze niemal od początku, wspiera technicznie oraz merytorycznie organizatorów i uczestników konkursu, a także czuwa nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek on-line. Kamikaze jest również autorem serwisu dialnetmasters.pl, który na potrzeby jubileuszowej edycji zyskał nowy, kosmiczny wygląd.

Łukasz Nowacki, Senior Project Manager Kamikaze:- „Serwis dialnetmasters.pl to nie tylko platforma konkursowa, ale również miejsce gromadzące społeczność wokół Olimpiady. Poza samymi uczestnikami, do grona Mastersów mogą dołączać również fani poszczególnych drużyn, aby kibicować swoim reprezentantom. Olimpiada jak co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do tej pory zarejestrowało się już ponad cztery tysiące zespołów.”

Partnerami merytorycznymi tegorocznej Olimpiady są: Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Cisco Networking Academy, Intel, a w tym roku swój wielki udział w przygotowaniach ma również Politechnika Łódzka z Instytutem Informatyki PŁ na czele. Przyszłych Mistrzów Internetu można poznać, odwiedzając serwis www.dialnetmasters.pl.