Atrakcyjność systemu mikropłatności YetiPay dostrzeżona i wykorzystana przez NK.pl

Firma YetiPay, oferująca nowoczesny system mikropłatności nawiązała współpracę z portalem społecznościowym NK.pl. Teraz użytkownicy portalu korzystać mogą z nowego rozwiązania – elektronicznego portfela YetiPay, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób zyskają dostęp do płatnych usług serwisu.
Nowoczesny system mikropłatności – YetiPay rośnie w siłę. Firma właśnie rozpoczęła współpracę z dużym partnerem – portalem społecznościowym NK.pl. Poszerza tym samym grono partnerów biznesowych, do którego należą już m.in.: Alawar Games, Interia, Audioteka, Chomikuj, Ciufcia, Press, Wprost, Woblink, Virtualo.

NK w trosce o wygodę swoich użytkowników, wzbogaca ofertę płatności za usługi premium wprowadzając wirtualny portfel YetiPay.

System YetiPay gwarantuje łatwy, bezpieczny i szybki sposób nabywania kontentu elektronicznego, dzięki czemu zyskuje coraz silniejszą pozycję na rynku mikropłatności. Wyróżniając się na tle innych systemów płatniczych krótką ścieżką zakupu i szybkością transakcji.

Użytkownik, posiadający wirtualny portfel YetiPay bez zbędnego logowania do konta bankowego czy uciążliwej rejestracji, ma możliwość dokonania nawet najmniejszych opłat w sieci. Począwszy od serwisów z kontentem elektronicznym (np. e-gazety, informacje specjalistyczne, e-booki), skończywszy na serwisach elektronicznej rozrywki (np. gry online, mp3, VOD). Jeden, wirtualny portfel YetiPay daje możliwość przeprowadzania wielu transakcji w różnych miejscach, bez konieczności zakładania kilku kont i mrożenia środków na każdym z nich.

Nawiązanie współpracy przez YetiPay z jednym z najpopularniejszych, polskich portali społecznościowych jakim jest NK, zyskuje wymiar symboliczny. Prezes YetiPay Piotr Żychliński o nawiązaniu współpracy z NK opowiada: „Bardzo mnie cieszy, że system mikropłatności YetiPay zyskuje coraz większą popularność. Nie tylko wśród kupujących, ale także wśród wydawców, którzy dostrzegają jego duży potencjał, pozwalający na monetyzację treści w prosty i atrakcyjny dla użytkowników sposób”.

System mikropłatności YetiPay jest atrakcyjny dla wydawców. Pozwala im na skuteczne monetyzowanie treści, a także utrzymywanie atrakcyjnych cen produktów, poprzez pobieranie prowizji wyrażonej procentowo – bez stałych opłat za transakcję. Oprócz korzystnych warunków finansowych, YetiPay zachęca prostotą i łatwością zintegrowania systemu.

„Coraz większa grupa naszych użytkowników chętnie korzysta z wirtualnych dóbr, dlatego rozwój systemu mikropłatności na NK odpowiada na ich potrzeby. W ostatnim czasie skoncentrowaliśmy się na usprawnieniu mechanizmów transakcyjnych tak, aby były bardziej intuicyjne i sprawne. Współpraca z YetiPay wpisuje się w ten proces. Ten system mikropłatności ma już ponad 300 000 użytkowników, którzy wykonali prawie 1 000 000 transakcji. NK jest dla nich nową przestrzenią do korzystania z wirtualnych dóbr”. – powiedział Paweł Petkowicz, pełnomocnik zarządu ds. przychodów i business development w Naszej Klasie Sp. z o.o.

********
O YetiPay:

YetiPay – To nowoczesny, szybki i bezpieczny system mikropłatności dedykowany do zakupu produktów i usług cyfrowych w internecie. System pozwala realizować przelewy pieniężne pomiędzy Internautami oraz wspiera zbiórki pieniężne. YetiPay dotychczas nawiązało współpracę z ponad 25 partnerami biznesowymi, wśród których są: Chomikuj.pl, Interia.pl, Alawar Games (gry), Iplay.pl (muzyka), Woblink (e-booki na Kindle), Virtualo, Bezkartek.pl, ebookpoint.pl (e-booki), Audioteka (audiobooki), Wprost, IDG czy Press.