brw.com.pl – najlepszy meblarski adres w sieci

Prosta, przejrzysta, łatwa w użytkowaniu – taka jest strona internetowa Black Red White. Witryna brw.com.pl po raz drugi zdobyła tytuł Branżowej Strony Roku w konkursie MebWeb organizowanym przez serwis meble.pl. Dzięki świadomemu i konsekwentnemu wykorzystaniu internetu oferta największej polskiej grupy meblarskiej jest jeszcze łatwiej dostępna dla klientów.
Konkurs MebWeb organizowany jest już po raz 3. Inicjatywa ma na celu wybór firm z branży meblarskiej, które za pośrednictwem internetu budują pozycję marki i utrzymują pozytywne relacje z klientami. Jury oceniło witryny według kryteriów takich jak: typ i sposób prezentacji oferty produktowej, zawartość merytoryczną, grafikę oraz nawigację. Strona internetowa Black Red White spełniła wszystkie wymogi kapituły konkursu i otrzymała tytuł Branżowej Strony Roku.

„Staramy się aktywnie wykorzystywać możliwości jakie daje promocja w internecie. Nasza strona jest prowadzona w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego użytkownika sieci. Duże znaczenie ma dla nas opinia osób odwiedzających witrynę brw.com.pl. W tym celu wprowadziliśmy ankietę satysfakcji „oceń stronę”, gdzie internauci mogą wyrazić swoją opinię na temat funkcjonalności strony, przydatności zamieszczonych informacji czy wręcz zamieścić swój komentarz. Stale pracujemy nad serwisem, aby był jeszcze bardziej przyjazny i przejrzysty dla klienta” – podkreśla Robert Wolanin z Działu Marketingu Black Red White.

Kluczem do sukcesu witryny Black Red White jest czytelna budowa oraz wykorzystanie praktycznych narzędzi. Na stronie głównej prezentowane są aktualne promocje, nowości oraz zakładki z nazwą poszczególnych pomieszczeń, dzięki czemu znalezienie odpowiednich mebli staje się niezwykle proste. Dodatkowo, opcja „szukaj” w kilka sekund pomoże wyświetlić potrzebną informację. Klientom Black Red White nie sprawi również trudności zlokalizowanie najbliższego salonu firmy – podstrona „sieć sprzedaży” prezentuje adresy sklepów na terenie całego kraju.

Witryna internetowa największej polskiej grupy meblarskiej jest prowadzona i modyfikowana przez Dział Marketingu Black Red White S.A..

********
o Grupie Black Red White

Grupa Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. Firma oferuje wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła o różnorodnej stylistyce.
W skład Grupy wchodzi BLACK RED WHITE SA i 20 spółek zależnych, w tym 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce i za granicą.

Grupa Black Red White lokuje około 30% swojej sprzedaży za granicą. Asortyment Grupy dostępny jest, poza rynkiem polskim, w ponad 40 krajach świata m.in.: Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Bułgarii, Rosji, Łotwie, Litwie, Estonii, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Grecji, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, krajach skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA oraz Kanadzie.

Grupa Black Red White dysponuje znakomicie zaplanowaną i zorganizowaną siecią około 2 300 punktów sprzedaży, z których ponad połowa to salony poza granicami kraju. Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White jest prowadzona i rozwijana – poza punktami partnerskimi – za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie liczy ona 57 salonów, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.

Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o centrum logistyczne w Mielcu oraz 10 hurtowni regionalnych. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych. Grupa dysponuje kilkoma hurtowniami własnymi na terenie Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Bośni i Hercegowiny. Hurtownie przedstawicielskie firmy znajdują się na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Bułgarii, Rumunii oraz Grecji.

Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE SA. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy.

Na rzecz Grupy Black Red White – w spółkach zależnych oraz w spółkach współpracujących z Grupą i świadczących dla niej usługi – pracuje łącznie około 13 tys. pracowników.