E-Commerce Summit - bezpłatna konferencja on-line już 10 lutego

E-Commerce Summit - bezpłatna konferencja on-line już 10 lutego
Cyfrowe środowisko znacząco zmieniło sposób prowadzenia biznesu. E-commerce Summit, pomoże Ci pozostać w czołówce sprzedaży detalicznej online i opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy. Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-commerce, e-biznesu oraz e-usług. Nasi wybitni prelegenci, będą dzielić się swoimi doświadczeniami i przedstawiać interesujące studia przypadków.

 

Konferencja E-commerce Summit będzie dniem, pełnym inspiracji dla wszystkich osób, zaangażowanych w sprzedaż produktów online. Dostarczy cennych narzędzi, generujących zwrot z inwestycji, wiodących koncepcji, porad i strategii. Udział w wydarzeniu będzie szansą na spotkanie kluczowych graczy branżowych, którzy mogą pomóc w zwiększeniu jakości i efektywności twojego biznesu internetowego.E-Commerce Summit to miejsce, w którym można spotkać się z dyrektorami branżowymi, dyrektorami odpowiedzialnymi za transformację cyfrową, menedżerami e-commerce, specjalistami ds. marketingu online.

Jesteś w dobrych rękach

Na szczycie E-Commerce możesz wziąć udział w sesjach prowadzonych przez ekspertów branżowych i liderów biznesu. Wnikliwe prowadzone panele pomogą Ci znaleźć najlepszą strategię dla Twojej firmy.

Ucz się od najlepszych

Warsztaty z najlepszymi fachowcami w dziedzinie.

Dla kogo?

Konferencja jest dedykowana zarówno właścicielom i dyrektorom sklepów działających już w branży, jak i dla osób zarządzających sklepami stacjonarnymi, którzy rozważają rozpoczęcie sprzedaży w sieci. Pożądane są wszystkie osoby w branży: dyrektorzy zarządzający sprzedażą, eksperci ds. wsparcia sprzedaży, kadra zarządzająca, przedsiębiorcy, reprezentanci firm.

Niepowtarzalna konferencja

Konferencja E-Commerce Summit to świetny sposób na poznanie tego, co dzieje się w świecie zakupów online! Prelegenci opowiedzą o wszystkich aspektach tej szybko rozwijającej się branży, od metod płatności po strategie marketingowe.

Przyszłość E-commerce

Na konferencji będą toczone dyskusje również o tym, jak nowe technologie zmieniają doświadczenia zakupowe i jak zmieni się to w przyszłości.

Czy jest prawdopodobne, że w przyszłości klienci będą mogli kupować produkty w sklepie internetowym i dostarczać je dronem lub dokonywać zakupów za pomocą zestawu słuchawkowego rzeczywistości wirtualnej?

Zarówno dla niewielkich sklepów, jak i dużych firm

Masz innowacyjny pomysł na biznes? A może dopiero zaczynasz? Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy dopiero zaczynasz, konferencja ma coś dla Ciebie.

Na tej konferencji przedstawione zostaną najnowsze trendy w branży. Program konferencji obfituje w niezwykle ciekawe warsztaty, panele i wykłady, które pozwolą zapoznać się z wieloma fascynującymi tematami.

Różnorodność tematów

Konferencja E-commerce Summit pomoże pozostać w czołówce i wykorzystać najlepsze narzędzia cyfrowe do usprawnienia każdego biznesu.

Podczas wydarzenia zostanie omówionych wiele tematów, w tym:

  • Jak zoptymalizować wydajność e-commerce poprzez marketing cyfrowy?
  • Najnowsze trendy w e-commerce?
  • Jak wyróżnić swoją stronę na tle konkurencji?
  • Jakie wyzwania stoją dziś przed firmami e-commerce?

Wydarzenie obejmie różne aspekty postępu i rozwoju handlu elektronicznego, e-biznesu i e-usług. Specjalistyczne panele ekspertów pomogą przeanalizować tematy uważane za fundamentalne dla tego sektora, ich wpływ na wyniki i rentowność firm, ich pozycję na rynku i w społeczeństwie.

ZGŁOŚ BEZPŁATNY UDZIAŁ W KONFERENCJI ON-LINE >>>