ESKA TV z nowym serwisem internetowym

Pod koniec kwietnia wystartował nowy serwis www stacji EskaTV. Najważniejsze zmiany to integracja strony z Klubem Eski i bazą muzyczną serwisu Eska.pl, a także zmiana layoutu. Za wdrożenie projektu odpowiada dział e-technologii Grupy Radiowej TIME oraz Supermedia Interactive.
Nowa odsłona serwisu Eska.tv to większa użyteczność, rozbudowany content i zmieniona warstwa graficzna. Użytkownicy będą mieli teraz łatwiejszy dostęp do takich funkcjonalności i treści jak kanał EskaTV na żywo, ramówka stacji, głosowanie w listach przebojów, informacje o programach emitowanych na antenie czy dział „VJ-e”, prezentujący twarze Eski, blogi prezenterów i polecane przez nich treści. Internauci zyskają również łatwy dostęp do materiałów archiwalnych.
Nowością jest integracja serwisu z Klubem Eski. Osoby zalogowane w Klubie, będą mogły komentować treści prezentowane w serwisie oraz dodawać je do „ulubionych”. Klubowicze mogą także tworzyć własne playlisty, złożone z ich ulubionych teledysków i odtwarzać je.
Ważną częścią projektu jest integracja Eska.tv z bazą muzyczną serwisu Eska.pl. Dzięki temu dostępne będą pełne informacje o danym utworze i wykonawcy, a także podpowiedzi podobnych treści.
Maciej Domagała, Dyrektor Zarządzający EskaTV: „Na nowej stronie Eska.tv zmieniamy sposób prezentacji treści i stawiamy na jeszcze bardziej urozmaicony content video. Wierzymy, że dzięki tym zmianom nowa Eska.tv stanie się dla młodych widzów i internautów jednym z głównych miejsc w sieci, gdzie poszukiwać będą aktualnych informacji o muzyce oraz związanych z nią ludziach, wydarzeniach i miejscach.”

Dzień wcześniej, czyli 20 kwietnia, fani EskaTV mogli zobaczyć część nowej strony poprzez fanpage na Facebooku, gdzie zorganizowano mini-konkurs dla fanów. Zapowiedź nowej strony Eska.tv ogłosił również Krzysztof Jankowski „Jankes” – VJ EskaTV – podczas czatu na fanpage’u stacji.

Za stworzenie nowej strony Eska.tv odpowiada dział e-technologii Grupy Radiowej TIME oraz firma Supermedia Interactive.

***********
O ESKA TV

ESKA TV – to nowy projekt Grupy Radiowej Time (ESKA, ESKA ROCK, VOX, WAWA) skierowany do młodych ludzi. Na ESKA TV możecie oglądać najświeższe klipy artystów znanych z anteny Radia ESKA, ekskluzywne wywiady i mnóstwo niespodzianek. Program stacji systematycznie się rozwija i już niebawem pojawią się animowane seriale, czy światowe formaty. Znajdziecie też u nas masę plotek o gwiazdach światowego show-bizu i info o najfajniejszych imprezach.

ESKA TV tworzą ludzie kochający media i nowe wyzwania, dla których zawsze najważniejszy jest widz. Wśród Vidżejów znajdziecie takie postaci znane wam z radiowej ESKI jak: Płotek, Jankes, Adrian Harasim, Kinga Zdrojewska czy Maciek Stajniak.

Program ESKA TV można oglądać BEZPŁATNIE (FTA) za pośrednictwem satelity HotBird.