Fotolia by Adobe na RemaDays 2017

Bank zdjęć Fotolia by Adobe będzie ponownie uczestnikiem jednych z największych targów reklamy. W dniach 15 – 17 lutego w podwarszawskim Nadarzynie będzie miała miejsce 13. edycja RemaDays. 3 dni imprezy to okazja do spotkania przedstawicieli branży z 20 krajów.
Targi RemaDays Warsaw to ponad 35 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, która podzielona zostanie na 9 sektorów obejmujących tematycznie cały rynek reklamy i poligrafii. W tegorocznej edycji udział zapowiedziało 750 wystawców. W zeszłym roku imprezę odwiedziło ponad 19 tys. osób z 46 krajów.

Fotolia by Adobe zaprasza do odwiedzenia stoiska nr H21 w hali F. Będzie tam można zapoznać się z trendami obowiązującymi na rynku materiałów stockowych. Eksperci serwisu z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty, na którą oprócz zdjęć i grafik wektorowych składają się również pliki wideo oraz kinografiki.

“Podczas 13. edycji RemaDays zaprezentujemy nowości w naszym banku, który obejmuje już ponad 72 mln kreatywnych plików. Podobnie jak w latach ubiegłych, porozmawiamy z naszymi gośćmi o trendach, które będą kształtować branżę kreatywną w 2017 roku. Dla osób związanych zawodowo z reklamą i marketingiem jest to wyjątkowa okazja do odnalezienia nowych inspiracji do pracy”” &#8211