Galeria-sportowa.pl - szybkie zakupy online

Galeria-sportowa.pl jest nowoczesnym, specjalistycznym sklepem oferującym odzież i obuwie sportowe, fitness i turystyczne. Powstała z myślą o osobach aktywnie spędzających czas, które chcą w jednym miejscu, szybko i bezpiecznie zakupić wszystkie elementy odzieży sportowej, których potrzebują.
Tworząc Galerię-sportową.pl myślano o użyteczności serwisu, wyczerpujących, jasnych, czytelnych opisach i maksymalnym bezpieczeństwie transakcji.

Galeria jest podzielona wg płci (kobieta, mężczyzna, dziecko), a dodatkowo posiada zakładki “nowości”” oraz “”outlet””. Drugi podział został poprowadzony dla kategorii produktowych na: odzież, obuwie, stroje kąpielowe, czapki, nakrycia głowy oraz dodatki i akcesoria. Zakres tematyczny produktów jest dość szeroki i obejmuje: odzież i obuwie sportowe, do fitnessu oraz turystyczne (outdoorowe).

Grafika jest jasna i przejrzysta, a zakupy odbywają się intuicyjnie. Galeria oferuje tylko doskonałej jakości, funkcjonalne i praktyczne produkty, renomowanych marek, jak np. The North Face, Columbia, Hannah, gWinner, Meindl, Zamberlan, 2skin, Adidas, Puma, Speedo, Berghaus, Marmot, Satila i wiele innych.

W tej chwili priorytetami dla twórców sklepu są dbanie o jakość oferowanego towaru, rzetelne, merytoryczne opisy produktów oraz bezpieczeństwo transakcji.

Przewaga konkurencyjna Galerii to m.in:

1. Partnerstwo z jednym z największych sportowych sklepów internetowych – Asport.pl
2. Posiadanie certyfikatu Rzetelna Firma, wystawionego przez Krajowy Rejestr Długów. Wersja elektroniczna Certyfikatu stanowi najbardziej aktualną informację o solidności i wypłacalności firmy.
3. Posiadanie certyfikatu “”Zaufana Strona”” przyznawanego sklepom, które dbają o bezpieczeństwo i politykę prywatności.
4. Certyfikat RapidSSL.
5. Wszystkie opisy produktów są merytoryczne, rzetelne, zgodne ze stanem faktycznym i wyczerpujące.
6. Szybki kontakt z konsultantem on-line, przez gg lub za pomocą infolinii – klient otrzymuje praktyczne informacje o interesującym go produkcie zawsze wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebuje.
7. Bezpieczeństwo transakcji płatniczych – Galeria współpracuje z największym portalem płatniczym w Polsce &#8211