GG (Gadu-Gadu) wesprze polskie firmy darmową reklamą ich usług

GG (Gadu-Gadu) wesprze polskie firmy darmową reklamą ich usług

W związku z trwającą pandemią koronawirusa (COVID-19), GG oferuje wsparcie dla polskich przedsiębiorców. Inicjatywa w ramach akcji #pomagajmysobie dotyczy głównie małych i średnich polskich firm, które potrzebują reklamy swoich usług. Darmowe reklamy w komunikatorze GG na desktopie będzie można wykorzystać do dnia 30 czerwca br.

Firmy, które założą konto firmowe w GG i do kontaktu z klientami zainstalują na swojej stronie darmowy GG Czat, będą mogły skorzystać z nieodpłatnego wyświetlania banera z reklamą swoich towarów lub usług.

Zarówno założenie konta jak instalacja czata na stronie internetowej są proste, jednak w razie problemów zapewniamy wsparcie techniczne. Rejestracji konta firmowego można dokonać na stronie https://www.gg.pl/ a tutaj https://ggchat.com/ informujemy, jak zainstalować czata na stronie internetowej.

GG Czat to proste, przyjazne i całkowicie bezpłatne narzędzie z opcją archiwum rozmów. Czat na stronę służy do szybkiej komunikacji z klientami, którzy nie muszą mieć nawet konta na GG aby móc zadawać pytania.

Darmową kampanię, w ustalonym z nami terminie emisji, będzie można przeprowadzić do dnia 30 czerwca 2020 roku.

Oferta dotyczy banera na liście kontaktów/w oknie rozmowy na Phoenix tj. w wersji GG na desktopie a liczba odsłon to 500 tys. lub 3oo tys. w przypadku reklamy targetowanej. Na stronach 8 i 9 specyfikacji reklamowej można sprawdzić umiejscowienie banera.
gg.pl | gadu-gadu.pl | pr@firma.gg.pl

Dlaczego warto skorzystać oferty na darmowe reklamy w GG na desktopie?

Reklama w Phoenix – desktopowa wersja komunikatora, to jedna z niewielu reklam, której nie da się zablokować. Reklama zawsze znajduje się w miejscu, na które stale pada wzrok osoby korzystającej z komunikatora GG. Wszystko, co na banerze – trafia do odbiorcy. Mimowolnie i podświadomie. Zainteresowane reklamą firmy prosimy o kontakt na adres e-mail: reklama@gg.pl #pomagajmysobie