Hochland #GaszynChallenge

Hochland #GaszynChallenge

To wyzwanie ogarnęło już całą Polskę, a Hochland Polska z radością przyjęło nominację i wzięło udział w niezwykłej akcji.Zasady są proste: kto zrobi 10 pompek (lub 10 przysiadów) – wpłaca po 5 złotych. Kto nie zrobi – wpłaca po 10 zł. Wszystko po to, żeby pomóc ciężko chorym dzieciom. Pracownicy Hochland przyjęli wyzwanie! W piątek przed zakładem w Kaźmierzu robili pompki i przysiady, aby przekazać pieniądze na cel charytatywny. Hochland Polska postanowiło wesprzeć małą Sandrę chorującą na SMA. Więcej informacji na temat małej wojowniczki dostępne jest tutaj: https://www.siepomaga.pl/sandra.

Poprzez udział w wyzwaniu realnie przyłączamy się do niezwykłej akcji, która promuje bliskie nam wartości – mówi Jacek Wyrzykiewicz PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. Empatia, współdziałanie, aktywność i reagowanie na świat wokół nas – tak działamy i taką postawę chcemy promować. Niech dobra energia i chęć pomocy ruszają dalej w świat!

Akcja pomocy Sandrze nie kończy się wraz ze zrobieniem pompek! Małej Sandrze będzie mógł pomóc każdy chętny. Co trzeba zrobić by pomóc? Zarówno w Kaźmierzu jak i drugim zakładzie  w Węgrowie pracownicy mogą wrzucać pieniądze do specjalnych puszek.

Termin zbierania funduszy zaplanowany jest na tydzień, tj. 20-24 lipca. Po tych dniach wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na konto siepomaga.pl


Hochland działa na polskim rynku od ponad 25 lat, a do portfela marek należą najpopularniejsze sery – Hochland, Almette, Valbon. Produkuje w Polsce w dwóch fabrykach: w Kaźmierzu i Węgrowie.