Jutronauci w Krakowie - "Gazeta Wyborcza" zaprasza do dyskusji w czwartek, 24 października br.

W czwartek, 24 października 2019 r. w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach trzeciej edycji programu “Jutronauci”, podczas którego ludzie jutra opowiedzą o wyzwaniach przyszłości. Redakcja “Gazety Wyborczej” zaprasza na nie do sal Uniwersytetu Ekonomicznego przy ulicy Rakowickiej 27, w godz. 17-20.00.
“Jutronauci” to unikalny program, który powstał dzięki współpracy “Gazety Wyborczej” z Sebastianem Kulczykiem – ludzie jutra opowiadają w nim o przyszłości i o najważniejszych wyzwaniach, jakie ona niesie. W wydaniach dziennika i na stronie Wyborcza.pl/Jutronauci dostępne są publikacje o nowych technologiach, przełomowych odkryciach i wyjątkowych ludziach, a integralną częścią programu jest konkurs stypendialny “Bilet za horyzont” otwarty dla wszystkich, którzy zechcą zgłosić swój udział i swoje projekty.

W Krakowie Jutronauci podzielą się doświadczeniami i projektami podczas otwartego wydarzenia “Gazety Wyborczej”. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie także mentorów konkursu stypendialnego “Bilet za horyzont” – Macieja Konopki, projektanta i grafika i Marty Rudnickiej, prezeski Krajowego Instytutu Gospodarki Senioralnej. O projektach przyszłości opowiedzą również ekoinnowatorka Maria Kurańska; Agata Frankiewicz, założycielka platformy promującej ładne przedmioty z odzyskanych materiałów oraz Tomasz Żurkiewicz, finansista i architekt transakcji.

Spotkanie z jutronautami odbędzie się w Krakowie na Uniwersytecie Ekonomicznym, przy ulicy Rakowickiej 27, w godz. 17-20.00.

Na spotkanie może przyjść każdy – wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

Link do rejestracji: https://bilety.cojestgrane24.pl/jutronaucikrakow

Więcej informacji o spotkaniu i prelegentach można znaleźć na Facebooku.

Partnerem akcji jest Sebastian Kulczyk, partnerem wspierającym FANUC.

Partnerami wydarzenia w Krakowie są SABRE oraz Polskie ePłatności. Patronat medialny objęło radio TOK FM.