#KawaZeZnanymiOnline, czyli licytacja rozmów online ze znanymi osobistościami

#KawaZeZnanymiOnline, czyli licytacja rozmów online ze znanymi osobistościami
Masz ochotę porozmawiać z osobistościami świata muzyki, filmu, dziennikarstwa, polityki czy biznesu? Jeśli tylko chcesz, jest to możliwe!

Twórcy inicjatywy PoznajGwiazde.pl zapraszają do udziału w 2. edycji ich autorskiej akcji charytatywnej #KawaZeZnanymiOnline. Do niedzieli 30 maja br. do godz. 20:00 na platformie charytatywni.allegro.pl odbywają się licytacje rozmów video ze znanymi osobami online, za pośrednictwem np. Skype. Rozmowy online będą miały formułę rozmów “przy kawie”, która potrwają minimum 30 minut, choć oczywiście jeśli rozmówcy będą mieć ochotę porozmawiać dłużej – nie ma problemu!

W ramach akcji każdy znajdzie coś dla siebie; zarówno fani kinematografii, muzyki, jak i przedsiębiorcy czy osoby zainteresowane polityką, bowiem lista znanych osobistości, które wyraziły chęć udziału w akcji, zawiera aż 26 nazwisk: prezydent Lech Wałęsa, prof. Leszek Balcerowicz, prof. Jerzy Bralczyk, prof. Jerzy Buzek, dr Irena Eris, Maciej Panek, Krzysztof Cugowski, Muniek Staszczyk, Igor Walaszek (Igo), Maciej Orłoś, Ryszard Kalisz, Janusz Palikot, Grażyna Torbicka, Małgorzata Ostrowska, Joanna Przetakiewicz, Magdalena Różczka, Julia Wieniawa, Sandra Kubicka, Alicja Bachleda-Curuś, Filip Chajzer, Tomasz Smokowski, Paweł Deląg, Michał Sadowski, Rinke Rooyens, Agustin Egurrola, Grzegorz Krychowiak.

W maju 2020 roku, w czasie głębokiego, pierwszego lockdownu, odbyła się pierwsza edycja akcji #KawaZeZnanymiOnline. Jej twórcy chcieli wówczas udowodnić, że nawet w takim trudnym czasie da się organizować pomysłowe idee, które wesprą szczytny cel. Ba! Chcieli wręcz przekuć w sukces sytuację związaną z tym, że wszyscy – chcąc, nie chcąc – byliśmy zmuszeni do pozostania w swoich domach. Udało się, bowiem w jeden miesiąc – od pomysłu do finalizacji akcji – zebrano blisko 40000 zł. Druga edycja to kontynuacja dzieła.

Akcji przyświeca szczytny cel – całkowity dochód z licytacji na www.charytatywni.allegro.pl wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku pierwszej polskiej protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

Organizatorem i pomysłodawcą akcji są twórcy inicjatywy PoznajGwiazde.pl. Jest to prowadzona już od ponad 7 lat cykliczna akcja, dzięki której każdy zainteresowany ma szansę spełnić swoje marzenia i spotkać się w jednej z prestiżowych restauracji ze znaną osobą ze świata muzyki, filmu, sportu czy dziennikarstwa lub wziąć udział w niesamowitych eventach pośrednio związanych z gwiazdami, a wszystko to w szczytnym celu.

Licytować można na: https://allegro.pl/charytatywni/fundacja-rozwoju-kardiochirurgii-im-prof-zbigniewa-religi/cele/budowa-pierwszej-polskiej-protezy-serca-dla-dzieci-religa-heart-ped


Źródło informacji: PAP MediaRoom