Kerris Group we współpracy ze Swiss Krono stworzył portal JESTMEBEL.pl

Kerris Group we współpracy ze Swiss Krono stworzył portal JESTMEBEL.pl
Jak połączyć płyty meblowe i e-commerce w taki sposób, by całość była atrakcyjna dla klienta indywidualnego? Odpowiedzią na to pytanie jest portal JestMebel.pl, oferujący możliwość dostosowywania mebli do swoich potrzeb.

JestMebel.pl to serwis dla klienta indywidualnego, umożliwiający samodzielną personalizację mebli w kreatorze online. Możliwe jest dostosowanie wymiarów (co do centymetra!), wybór koloru płyty, modelu rączek, sposobu zamykania szafek, itp. W efekcie e-sklep oferuje meble szyte na miarę, które może stworzyć każdy przy pełnej swobodzie konfiguracji.

Prace projektowe i produkcyjne poprzedziła seria i warsztatów kreatywnych i biznesowych prowadzonych przez KERRIS GROUP. Agencja odpowiada za koncepcję i wygląd strony internetowej www.jestmebel.pl, UX, szatę graficzną, programowanie oraz koordynację współpracy z dostawcą technologii kreatora mebli online, firmą Soft-Technik. Ponadto Kerris prowadzi kampanię performance dla JestMebel.pl na Facebooku, Instagramie oraz Google Ads.


O KERRIS Group

KERRIS Group jest jedną z najszybciej rozwijających się grup technologicznych i marketingowych na europejski rynku (FT1000, Deloitte Technology Fast 50) oraz jedną z najlepiej ocenianych (MM&P) i największych agencji digital w Polsce (ranking Interaktywnie). W ciągu 8 lat działalności Grupa KERRIS zrealizowała ponad 350 projektów na 12 międzynarodowych rynkach, za które otrzymała nagrody branżowe (Golden Arrow, Procon Awards) oraz wyróżnienie Diamenty Forbesa. Agencja tworzy strategie, realizuje kampanie i dostarcza usługi z zakresu digital marketingu oraz nowych technologii. KERRIS Group wyróżnia podejście biznesowe do proponowanych Klientom działań, Współpracuje m.in. z markami, takimi jak: Porsche, Roche, Honeywell, ZT Kruszwica, Romet, Digital Care, Polycom, Grohe, CH Klif, L’Oréal, a także z domami mediowymi i startupami.