Kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety wiedzą, co robią” już dziś, 26 maja 2021 r.

Kolejne spotkanie z cyklu „Kobiety wiedzą, co robią” już dziś, 26 maja 2021 r.
Dziś – w środę, 26 maja o godz. 18:00 rozpocznie się kolejne wydarzenie online z cyklu „Kobiety wiedzą, co robią” tworzonego przez redakcję „Wysokich Obcasów”. Zaproszeni goście porozmawiają m.in. o tym, dlaczego Chorwacja to jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie, a także dlaczego tak trudno jest być matką, a jeszcze trudniej córką. Spotkanie będzie transmitowane na żywo m.in. na facebookowym profilu „Wysokich Obcasów” oraz „Gazety Wyborczej”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Tematem pierwszego panelu dyskusyjnego w ramach dzisiejszego spotkania (godz. 18:00 – 18:40) będzie Chorwacja – kraj, który dzięki smakom, zapachom i pejzażom uznawany jest za jedno z najwspanialszych miejsc w Europie. O swoich doświadczeniach związanych z tym państwem opowiedzą: Agnieszka Puszczewicz dyrektorka Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce, Ewelina Sadura Marinović Polka na stałe mieszkająca w Chorwacji, autorka bloga POLAKO, poświęconego Chorwacji  oraz Jakub Porada podróżnik, dziennikarz telewizyjny i radiowy.

Druga część spotkania (godz. 18:45 – 19:20) poświęcona będzie rozważaniom o fundamentalnej kobiecej relacji matka – córka. Katarzyna Miller – współautorka książki „Być córką i nie zwariować” wraz z siostrami Magdaleną i Aleksandrą Popławskimi uznanymi i popularnymi aktorkami oraz ich mamą Marią porozmawiają m.in. o tym, dlaczego tak często słyszy się, że nie łatwo jest być matką, a jeszcze trudniej córką.

Najbliższe wydarzenie online z cyklu „Kobiety wiedzą, co robią” odbędzie się dziś, 26 maja br. o godz. 18:00 m.in. na facebookowym profilu „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej” oraz w serwisach Wysokieobcasy.pl i Wyborcza.pl.

Spotkanie będzie nagrywane i zostanie udostępnione na profilu „Wysokich Obcasów” na Facebooku. Udział w nim jest bezpłatny.