Kongres Online Marketing

Kongres Online Marketing

KONFERENCJE

10-10-2019 – 11-10-2019

18. Kongres Online Marketing

Miasto: Warszawa

Organizator: Magazyn Online Marketing

Miejsce: Multikino Złote Tarasy

Kongresu Online Marketing to najpraktyczniejsze wydarzenie z całą plejadą inspiracji i merytorycznych wskazówek, które po wdrożeniu, realnie wpłyną na sukces Twoich kampanii marketingowych. Podczas 10 prelekcji pierwszego dnia zdobędziesz kompleksową i najaktualniejszą wiedzę z tematów online, która jest must have dla marketera przed startem planowania działań promocyjnych w 2020 roku. W nowy rok wkroczysz z umiejętnościami, które pozwolą Ci na pozyskanie jeszcze większej ilości nowych, a także lojalnych klientów! Obecność firmy w internecie nigdy nie była tak prosta – dzięki udziałowi w Kongresie dowiesz się, jak działać najefektywniej bez przepalania budżetu na nietrafione akcje marketingowe!

• Skorzystasz z najbardziej aktualnej wiedzy prelegentów, którzy są praktykami z wieloletnim doświadczeniem zarówno w marketingu jak i sprzedaży, zamiast słuchać górnolotnych haseł zawodowych mówców, dzięki czemu dowiesz się jak rozwiązać problemy z którymi borykasz się na co dzień, odpowiadając za marketing w sektorze B2C oraz B2C.

• Dzięki kompleksowemu doborowi tematów wystąpień na konferencji zaczniesz podejmować trafne decyzje dotyczące promocji w różnych kanałach online i będziesz inwestować tylko w te działania, które przełożą się na realną sprzedaż i pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję.

• 30-minutowe prelekcje, podczas których masz szansę szczegółowo poznać temat, w przeciwieństwie do krótszych form prezentacji. Dzięki takiej formule poznasz nie tylko teorię, zalecenia i trendy, ale również przykłady wdrożeń oraz praktyczne instrukcje do samodzielnego wykorzystania, które gwarantują wzrost wyników.

• Drugiego dnia masz szansę wziąć udział w całodniowych, praktycznych warsztatach, które odbędą się w kameralnych grupach, dzięki czemu będziesz mógł łatwiej skupić się na skomplikowanych zagadnieniach i przećwiczeniu ich w komfortowej atmosferze przy wsparciu prowadzącego.

• Warsztaty drugiego dnia dostępne są na 3 poziomach zaawansowania, dzięki czemu możesz wybrać grupę, która spełnia Twoje oczekiwania programowe. Masz gwarancję zdobycia nowych umiejętności, których potrzebujesz bez straty czasu na powtarzanie zagadnień, które masz doszlifowane. Każdy warsztat będzie poprzedzony ankietą, która pozwoli prowadzącemu dostosować materiał merytoryczny.

• Sam Kongres to nie wszystko – oprócz owocnych znajomości branżowych, które będziesz miał okazję nawiązać w kuluarach podczas networkingu, po konferencji otrzymujesz od nas pakiet: certyfikat, prezentacje, nagrania z prelekcji + niespodziankę wideo, która zaspokoi głód wiedzy każdego marketera!