Konkurs fotograficzny Huawei: zainspiruj się poradami Marcina Tyszki i wygraj atrakcyjne nagrody oraz udział w wernisażu

Konkurs fotograficzny Huawei: zainspiruj się poradami Marcina Tyszki i wygraj atrakcyjne nagrody oraz udział w wernisażu

Huawei zaprasza miłośników fotografii mobilnej do zainspirowania się poradami fotograficznymi przygotowanymi przez Marcina Tyszkę oraz wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia są atrakcyjne nagrody, w tym najnowsze, flagowe smartfony – fotograficzny Huawei P50 Pro i składany Huawei P50 Pocket. Autorzy najlepszych zdjęć będą mieli również okazję zaprezentować swoje prace obok zdjęć Marcina Tyszki podczas wernisażu w Warszawie. Prace można zgłaszać do 20 lutego.

 Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać zdjęcie dowolnym smartfonem, a następnie przesłać je za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.konkurshuaweip50.pl. Każdy uczestnik może zgłosić nieograniczoną liczbę prac o dowolnej tematyce. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 lutego.

Na autorów najciekawszych fotografii czekają atrakcyjne nagrody:

  1. miejsce – innowacyjny, składany smartfon Huawei P50 Pocket;
  2. miejsce – potężny, fotograficzny Huawei P50 Pro;
  3. miejsce – smartwatch Huawei Watch GT 3;
  4. miejsce – słuchawki w etui w kształcie szminki Huawei FreeBuds Lipstick;
  5. miejsce – bezprzewodowy głośnik Huawei Sound Joy.

Najlepsze ze zgłoszonych prac zostaną zaprezentowane również podczas wernisażu w Warszawie,
a ich autorzy będą mieli okazję poznać Marcina Tyszkę i porozmawiać z nim.

Uczestnicy konkursu mogą zainspirować się poradami fotografa, który ujawnia sekrety swojego warsztatu w serii pięciu filmów poradnikowych w kategoriach: Kompozycja, Światło, Kontrast, Kolory i Opcje P50. Filmy są dostępne na stronie konkursu: www.konkurshuaweip50.pl oraz na kanałach Huawei i Marcina Tyszki.

Fotograf Marcin Tyszka jest jednym z influencerów biorących udział w kampanii promującej najnowsze, flagowe smartfony Huawei z serii P50 – Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket. Model Huawei P50 Pro wyróżnia się na rynku swoimi zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi, wyposażony został w podwójny moduł fotograficzny, optykę Huawei XD, który umożliwia rejestrowanie obrazu tak, jak ludzkie oko. Technologia przetwarzania obrazu True-Chroma zapewnia również najwyższą precyzję w odwzorowaniu rzeczywistych kolorów. Z kolei Huawei P50 Pocket to pierwszy smartfon Huawei, który można złożyć symetrycznie na pół w wygodną, smukłą, kieszonkową formę. Smartfon wyróżnia się na rynku nie tylko unikalnym designem, ale podobnie jak w przypadku Huawei P50 Pro, również innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i potężnym aparatem, wyposażonym między innymi w innowacyjną funkcję Ultra Spectrum Fluorescence Photography, która pozwala uchwycić na zdjęciach elementy niewidoczne dla ludzkiego oka.


O Huawei Consumer Business Group

Huawei jest jednym z czołowych producentów elektroniki użytkowej na świecie. Usługi i urządzenia Huawei dostępne są
w ponad 170 krajach i korzysta z nich ponad 3 miliardy ludzi na całym świecie. Huawei Consumer Business Group (CBG), jedna z trzech grup biznesowych firmy, oferuje konsumentom w Polsce szeroką gamę produktów, które dzięki zaawansowanym technologiom, ułatwiają codzienne życie.