Najlepsze konto dla Internautów oferuje Alior Sync!

Konto osobiste w wirtualnym banku Alior Sync zwyciężyło w rankingu rachunków osobistych, przygotowanym przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Analitycy ocenili ofertę 34 banków, szukając najlepszego na rynku konta dla osób, które aktywnie korzystają z Internetu.
Analitycy z Comperia.pl w ofercie banku Alior Sync docenili m.in. brak opłat za prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wysoki 5-procentowy cashback (stały rabat na zakupy w Internecie), bezpłatne przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych, oraz możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce bez opłat. Ponadto, przy ocenie banku zwrócono uwagę na dodatkowe, niedostępne dotąd na rynku usługi, takie jak Wirtualny Oddział, Menedżer Finansów czy kompleksowy system bankowości mobilnej, stworzone przede wszystkim z myślą o potrzebach klientów, którzy nie chcą już chodzić do oddziału. Według przyjętych przez analityków założeń konto osobiste w banku Alior Sync jest najlepszym kontem internetowym dostępnym na rynku.

Alior Sync jest pierwszym bankiem, który oprócz atrakcyjnej oferty w pełni darmowego konta osobistego zapewnia szereg usług wykraczających poza finanse. Jako jeden z pierwszych banków na świecie integruje wybrane usługi z portalem Facebook. Alior Sync umożliwia m.in. realizację przelewów do znajomych z Facebook’a.

Z myślą o osobach, które lubią ciekawie spędzać czas, bank przygotował Strefę Rozrywki, w której klienci Alior Sync mogą bezpłatnie oglądać filmy, słuchać muzyki, a także kupować gry po wyjątkowo atrakcyjnych cenach z rabatem 40%.

Przygotowując ranking kont osobistych, analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl porównali ofertę 34 banków, wybierając do oceny konta najtańsze i najlepiej dopasowane do potrzeb modelowego klienta – osoby młodej i nowoczesnej, z wpływami na konto w wysokości 1 tys. zł i saldem miesięcznym na poziomie 1,5 tys. złotych. Głównym kryterium był brak opłat za podstawowe funkcjonalności konta (prowadzenie, karta debetowa, przelewy, wypłaty
z bankomatów), dodatkowo punktowano m.in. dostępność usług takich jak bankowość mobilna, przelewy ekspresowe czy zwrot części wydatków.

Najlepsze konto dla tych, którzy nadążają za zmianami
===========================================

1 Alior Sync Konto osobiste 285 punktów (na 300 możliwych)
2 Meritum Bank MeritumKonto Zarabiające 282,5
3 GetinOnline Konto Skarbonkowe 280
4 Bank Millennium Dobre Konto 279,5
4 mBank eKonto 279,5
6 Raiffeisen Bank Konto osobiste Comfort Direct 272,1
7 Alior Bank Konto osobiste 271,54
8 Bank Zachodni WBK Konto Wydajesz & Zarabiasz 271
9 Bank BGŻ Konto osobiste z premią 267
10 Deutsche Bank dbNET 267
11 Bank BPH Konto Sezam Direct 266,01
12 Idea Bank Konto Idealne 265
12 ING Bank Śląski Konto z Lwem Direct 265
14 Bank BGŻ Optima Konto indywidualne BGŻOptima 263,29
15 Credit Agricole e-Konto 262

źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl, banki

*******
Alior Sync – pierwszy taki Bank na świecie
Alior Sync jest pierwszym wirtualnym bankiem nowej generacji. Bank jest dostępny dla klientów zawsze i wszędzie, oferując wyłącznie internetowe produkty i usługi dopasowane do szybko zmieniającego się stylu życia. W Alior Sync można załatwić wszystkie sprawy, które dotychczas realizowane były tylko w tradycyjnym oddziale, a także skorzystać za pośrednictwem Internetu, komórki, mediów społecznościowych lub bankiera w Wirtualnym Oddziale z innowacyjnych narzędzi umożliwiających proste i wygodne zarządzanie finansami.

Alior Sync to pierwszy bank, który oferuje kompletne usługi bankowe przez 24 godziny na dobę. Bank synchronizuje się ze stylem życia i potrzebami klientów, odpowiadając na najnowsze trendy wynikające ze zmiany zachowań konsumentów, którzy oczekują bankowości w pełni wirtualnej, poszerzonej o dodatkowe usługi pozabankowe. Oferta Banku jest adresowana do osób aktywnie korzystających z nowoczesnych technologii i rozwiązań, poszukujących najefektywniejszego sposobu oszczędzania oraz wydawania pieniędzy. Alior Sync jest oddziałem Alior Banku.