Narkotyki.pl w walce z uzależnieniami!

Profilaktyka i leczenie uzależnień wymaga wiedzy, doświadczenia oraz wsparcia. Idealnie, jeśli wszystkie te aspekty można znaleźć w jednym miejscu. Portal Narkotyki.pl to nowa platforma wymiany informacji dotyczących szeroko pojętych uzależnienień. W serwisie można znaleźć setki artykułów o walce z nałogami, poznać najnowsze doniesienia ze świata nauki, badania i raporty, wymienić się wiedzą na forum. To wszystko sprawia, że serwis Narkotki.pl daje szanse na skuteczną walkę z uzależnieniami.

Uzależnienia od A do Z
===================

Ideą portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu jak największej liczby aktualnych informacji o uzależnieniach, nałogach czy złych nawykach. Serwis Narkotyki.pl to nie tylko newsy o zgubnych skutkach narkomanii, alkoholizmu czy nikotynizmu, to także miejsce dla osób borykających się z problemami żywienia (łakomstwo, anoreksja, bulimia), nadużywających leków oraz zainteresowanych wszelkimi innymi uzależnieniami.

Warto wiedzieć więcej
===================

Tematyka uzależnień dotyczy całego społeczeństwa. Nawet jeśli sami nie byliśmy w szponach nałogu, to ktoś z naszych najbliższych, przyjaciół czy znajomych na pewno otarł się o złe nawyki, a może nawet o ciężkie uzależnienie psychiczne bądź fizyczne od danego źródła uzależnienia. W takim momencie bardzo ważna jest postawa otoczenia, w tym szczególnie osób najbliższych. Warto dowiedzieć się więcej o uzależnieniach, aby móc w porę zareagować i pomóc sobie lub innym. To właśnie dlatego portal Narkotyki.pl gromadzi wiedzę i informację o uzależnieniach.

Wsparcie online…
===============

Coraz więcej osób szuka wiedzy i informacji za pomocą Internetu oraz chętnie dzieli się swoimi problemami online. Forum portalu Narkotyki.pl to miejsce, gdzie można podzielić się swoimi doświadczeniami, opiniami, aby wspólnie poradzić sobie z nałogiem. Anonimowość wypowiedzi na łamach forum internetowego sprawia, że opisywane historie i doświadczenia oddają pełny i rzeczywisty obraz danego uzależnienia. Dodatkowo rzetelne artykuły z opiniami ekspertów zawarte w serwisie, poszerzają wiedzę użytkowników, tworząc spójne kompendium wiedzy praktycznej i teoretycznej o problemach uzależnień.

W serwisie Narkotyki.pl użytkownicy znajdą także bazę teleadresową ośrodków terapeutycznych, dział książek i poradników oraz wszelkie pomocne informacje dotyczące profilaktyki i leczenia uzależnień.

Więcej informacji o serwisie oraz o uzależnieniach na www.narkotyki.pl