National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat już po raz drugi nagradzają wyjątkowe zdjęcia

National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna, zapraszają fanów fotografii do udziału w drugiej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace do 19 sierpnia aż w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają nietuzinkowe nagrody. Po ubiegłorocznym sukcesie Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, National Geographic Channel i Cyfrowy Polsat startują z kolejną edycją zabawy dla amatorów fotografowania. Konkurs potrwa przez sześć kolejnych tygodni. Prace można zgłaszać w czterech kategoriach tematycznych: „Ruch i akcja”, „Konstrukcje i architektura”, „Ludzie” oraz „Ty i Twój pupil” za pośrednictwem specjalnych aplikacji zgłoszeniowych dostępnych na stronie Cyfrowego Polsatu (http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/konkursy/konkurs-fotograficzny-ngc-09072012.cp) i na profilu platformy na portalu społecznościowym Facebook (https://apps.facebook.com/wyjatkowy_konkurs/).
Konkurs składa się w sumie z sześciu etapów. W każdym z nich uczestnicy mogą dodawać dowolną ilość zdjęć, ale do finalnej oceny Komisji konkursowej trafi wyłącznie jedna fotografia danego autora. Laureauci poszczególnych tur będą wyłaniani przez internautów odwiedzających obie aplikacje konkursowe. W każdym z etapów nagrodzonych zostanie po trzech uczestników, a każdy z nich zyska możliwość uczestnictwa w finale.

Dla osiemnastu szczęśliwców, wytypowanych w kolejnych tygodniach, przewidziano atrakcyjne nagrody etapowe (m.in. elektroniczne ramki na zdjęcia, bony zakupowe do salonów Empik, zestawy gadżetów od partnerów). Na dwunastu najlepszych artystów czeka prestiżowa nagroda – publikacja ich zdjęcia w specjalnym kalendarzu National Geographic Channel i Cyfrowego Polsatu na 2013 rok. Dodatkowo, finalistom zostaną przyznane atrakcyjne nagrody, w tym profesjonalny aparat fotograficzny (lustrzanka), iPad najnowszej generacji 32 GB oraz aparat cyfrowy, a dla wszystkich wyróżnionych – pamiątkowe kalendarze od National Geographic Channel oraz Cyfrowego Polsatu.
National Geographic Channel tworzy telewizję dla ludzi, którzy chcą wiedzieć więcej.

National Geographic Channel nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Kanał poprzez pasjonujące dokumenty i reportaże oraz programy rozrywkowe zachęca do zastanowienia nad otaczającym światem, otwierając drzwi wiedzy. Każdego dnia na antenie pojawiają się specjalne pasma tematyczne: poniedziałkowe poświęcone akcji, wtorkowe dedykowane nauce i technologii, środowe – spotkaniom z historią, czwartkowe zagadnieniom społecznym oraz piątkowe premierowym odcinkom cyklu Zaklinacz psów.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą National Geographic Channel w Pakiecie Familijnym HD na pozycji 87., a jego wersję HD – w dodatkowym pakiecie Extra HD na miejscu 124. na liście kanałów platformy.

********
O firmach:

National Geographic Channels International (NGCI)
======================================
National Geographic Channels International (NGCI) zachęca swoich widzów, by dowiedzieli się więcej, oglądając mądre, innowacyjne programy, w których weryfikujemy naszą wiedzę, nasze postrzeganie świata oraz staramy się dowiedzieć co pcha nas do przodu. Firma NGCI, to wspólne przedsięwzięcie National Geographic Television (NGT) i FOX Entertainment Group. Dzięki swoim działaniom NGCI wspiera Towarzystwo National Geographic w jego pracach odkrywczych, inicjatywach edukacyjnych oraz na rzecz ochrony środowiska. Swe cele realizuje dzięki sześciu kanałom telewizyjnym: National Geographic Channel, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild, Nat Geo Wild HD, Nat Geo Adventure i Nat Geo Music.
National Geographic Channel (w tym NGC U.S., który jest spółką joint venture NGT i Fox Cable Networks Group) jest odbierany w ponad 370 milionach domów, w 168 krajach, w 34 językach. Więcej informacji na www.natgeotv.com/pl

Cyfrowy Polsat
============
Cyfrowy Polsat to największa grupa medialna w Polsce, którą tworzą spółki: Cyfrowy Polsat – największa w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie platforma satelitarna – oraz Telewizja Polsat – pierwszy polski nadawca komercyjny oferujący 15 popularnych kanałów telewizyjnych, w tym trzy HD (Polsat, Polsat HD, Polsat 2, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Film, Polsat Crime & Investigation, Polsat Jim Jim, TV Biznes), generujących oglądalność na poziomie ok. 20%. Platforma Cyfrowy Polsat posiada ponad 3,5 mln abonentów. Zapewnia dostęp do ponad 100 kanałów polskojęzycznych, w tym 28 kanałów HD. Wszyscy użytkownicy platformy mają do dyspozycji usługi PPV/VOD Domowa Wypożyczalnia oraz TV Online/Catch-up tv. Platforma posiada własną fabrykę dekoderów. Od września 2008 r. świadczy usługi telefonii komórkowej jako infrastrukturalny MVNO. Od lutego 2010 r. oferuje szerokopasmowy dostęp do Internetu w bezprzewodowej technologii HSPA+, a od września 2011 r. – Internet mobilny w najnowocześniejszej technologii LTE. Od maja 2008 r. Cyfrowy Polsat jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.