Ponad 450 tysięcy róż od Lidla

Ponad 450 tysięcy kwiatów trafi do Klientek Lidla, które 8 marca odwiedzą sklepy Sieci. W każdej z ponad 500 placówek z okazji Dnia Kobiet rozdawane będą róże.
W Dniu Kobiet firma Lidl obdarowując różami swoje Klientki chce przekazać im życzenia oraz podziękować za dokonanie wyboru sklepu Lidl na miejsce codziennych zakupów.

W tym roku, podobnie jak w 2013 r., Klientki otrzymają z okazji Dnia Kobiet róże. W latach ubiegłych prezentem od sieci Lidl były tulipany.

Reakcje Pań podczas poprzednich odsłon tej akcji były bardzo pozytywne. Klientki witane od progu sklepu niespodzianką były miło zaskoczone i zgodnie potwierdzały, że mimo tego, iż jest to święto, które było bardziej celebrowane dawniej, obecnie stanowi niezwykle miły zwyczaj.

W sklepach Lidl tygodniowo zakupów dokonuje ponad 5 milionów Polaków, z czego ponad połowę stanowią kobiety.

*********
Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalności na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sklepy pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 9000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 500.