Portal dla specjalistów Bosha od Veneo

W lipcu 2011 Bosh uruchomił nowy serwis internetowy dla specjalistów zajmujących się serwisowaniem i montażem urządzeń marki Junkers. Serwis www.szkolenia-junkers.pl będzie wspierał kampanię komunikacyjną firmy skierowaną do profesjonalistów. Portal zaprojektowała funkcjonalnie, graficznie oraz kompleksowo wykonała agencja interaktywna Veneo.
Nowy portal zawiera obszerną bazę informacji na temat gazowych urządzeń grzewczych, kolektorów słonecznych i pomp ciepła marki Junkers. Można w nim odnaleźć zarówno ogólnodostępne, podstawowe instrukcje obsługi sprzętu, jak również fachowe materiały montażowe, projektowe dla zarejestrowanych specjalistów. Ważnym elementem dostępnym w serwisie są informacje na temat planowanych szkoleń dla partnerów handlowych i serwisowych, ubiegających się o certyfikat autoryzowanego serwisanta lub instalatora.

Skolenia-junkers.pl to także baza danych dla użytkowników sprzętu, którzy poszukują informacji na temat autoryzowanych punktów serwisowych.

Serwis jest przejrzysty, a zachowanie standardów web usability sprawia, że informacje są łatwe do wyszukania. Szata graficzna jest spójna z systemem identyfikacji wizualnej marki Junkers. Integracja z systemem PayU pozwoli na szybkie i wygodne dokonywanie płatności za szkolenia. Z kolei wykorzystanie komunikacji SMS umożliwi zainteresowanym użytkownikom serwisu otrzymywanie informacji na temat nowych kursów.