Promocja na urodziny domeny .EU

Z okazji piątej rocznicy udostępnienia do wolnej rejestracji domeny europejskiej – .EU, serwis Domeny.pl umożliwił zakup nawet 3 adresów www za darmo w ramach rozpoczętej promocji „3 domeny .EU za 0 zł”.
„Od początku swojego istnienia .EU cieszyła się dużą popularnością, szybko stając się jedną z najczęściej wybieranych domen” – mówi Jarosław Dolega z serwisu Domeny.pl. „Z wynikiem ponad 3,3 mln zarejestrowanych adresów, .EU znajduje się na 9. miejscu najpopularniejszych domen. Tak wysoka pozycja to m.in. zasługa Polaków” – dodaje. Polska zajmuje aktualnie 5. miejsce pod względem liczby zarejestrowanych domen .EU z wynikiem 206 tys.

Obserwując to zainteresowanie serwis Domeny.pl umożliwił darmową rejestrację aż 3 adresów w domenie .EU. Promocja „3 domeny .EU za 0 zł” dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych adresem WWW w europejskiej domenie. Mogą z niej skorzystać zarówno firmy, chcące promować swoje usługi i produkty w Polsce oraz poza jej granicami, jak i osoby fizyczne. Klienci serwisu Domeny.pl mogą zarejestrować wybrane adresy na roczny okres bez zobowiązywania się do przedłużenia usług na kolejne lata. Dzięki temu mają możliwość sprawdzenia skuteczności domeny oraz ostatecznego wyboru nazwy.

„Promocja powinna spotkać się z zainteresowaniem firm, które rozważają rozszerzenie swojej działalności na rynki europejskie i poszukują łatwo rozpoznawalnego i dobrze kojarzącego się potencjalnym klientom adresu WWW” – przekonuje Jarosław Dolega. Z pewnością skorzystać z niej powinny również przedsiębiorstwa, które rozpoczynają swoją działalność i szukają niedrogiego, a jednocześnie skutecznego sposobu promocji swojej strony WWW.
Promocja obowiązuje do odwołania. Można się z nią zapoznać w serwisie.

Domeny.pl pod adresem:
http://domeny.pl/swietuj-z-nami-5-lat-domeny-eu.html