Silna marka osobista – Darmowy live z Tomaszem Kammelem

Silna marka osobista  – Darmowy live z Tomaszem Kammelem

We wtorek 27 kwietnia o godz. 20.00 znany dziennikarz i prezenter telewizyjny Tomasz Kammel udzieli porad, jak stworzyć silną markę osobistą i zarabiać na swej wiedzy. Wystąpi podczas bezpłatnego 5-dniowego eventu online „Live Life Now Challenge”, organizowanego przez wybitnego mówcę i guru motywacyjnego Polaków – Jakuba B. Bączka.

Rok 2020 nie był łatwy, obecny też jest wyzwaniem i wymaga wielu poświęceń. Kariera, relacje osobiste czy finanse – wiele sfer naszego życia wymaga zmiany. Świat już nigdy nie będzie taki jak przed pandemią, a to oznacza, że narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu również muszą się zmienić. Dlatego Jakub B. Bączek – trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephane Antigi, z którą w 2014 roku zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Świata, autor 18 książek sprzedawanych w 17 krajach, mówca, który za swoje wystąpienie na stadionie piłkarskim INEA otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób i twórca Akademii Trenerów Mentalnych, organizuje „Live Life Now Challenge” – bezpłatny cykl pięciu spotkań z pięcioma ekspertami z różnych dziedzin: zdrowia, rodziny, budowania marki osobistej, psychologii i finansów, by pomóc ludziom zmienić swoje życie, odzyskać kontrolę nad przyszłością i odnieść sukces. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 kwietnia, a każdego dnia wystąpi inny gość. Event odbędzie online poprzez stronę https://livelifenow.com.pl/.

Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Świat, w którym żyjemy, zmienił się nieodwracalnie, ale zmiana ta daje olbrzymią szansę dla tych, którzy tworzą plan, a następnie go realizują. Motywacja to klucz – bez niej nie zaczniesz, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy pragną dokonać zmiany w swoim życiu na event „Live Life Now Challenge”, gdzie wystąpi pięciu najlepszych ekspertów, a ich wykłady motywacyjne będą prawdziwą inspiracją do zmian w kluczowych obszarach życia: zawodowych i osobistych. Podejmijcie wyzwanie!mówi Jakub B. Bączek.

Jednym z ekspertów, który wystąpi na żywo podczas „Live Life Now Challenge” jest Tomasz Kammel – znany i popularny dziennikarz i prezenter telewizyjny. Opowie o tym, że w dzisiejszym świecie bez autorytetów i z kryzysem wartości, ufamy tylko silnym markom osobistym. Ludziom, którzy są etyczni, popularni i są prawdziwymi liderami. Co ważne, każdy z nas może być taką osobą. Tomasz Kammel w swoim wykładzie poruszy tematy takie jak, filary silnej marki osobistej na długie lata, 5 bardzo konkretnych działań, które wzmocnią markę osobistą oraz jak zwiększyć swoje zasięgi w social mediach.