Skrzyknijmy się! Jedyny portal prawdziwie społecznościowy.

Z badań World Internet Project przeprowadzonych w 2012 roku wynika, że już ponad 64% Polaków korzysta z internetu. Połowa użytkowników spędza w sieci więcej niż 10 godzin tygodniowo. A prawie 70% z nich ma konta na portalach społecznościowych.
To wynik tego, że świat nieustannie przyśpiesza, a Internet zapewnia szybką komunikację i pozwala być na bieżąco z informacjami, które nas interesują. Jednak proces ten ma też ciemną stronę – zamykanie się ludzi w wirtualnej rzeczywistości. W odpowiedzi na to zjawisko powstał serwis społecznościowy www.Bandher.com (www.Skrzyknijmysie.pl).

Ideą nowo powstałego portalu, jest inspirowanie ludzi do wspólnego działania, a nie tylko tworzenie internetowej społeczności. To medium, które wspomaga komunikację między ludźmi, ale nie zastępuje spotkań i rozmów „na żywo”. Dlatego portal jest idealną platforma dla tych, którzy chcą coś zrobić, szukają osób o podobnych zainteresowaniach lub czują potrzebę niesienia pomocy i chcą zaangażować w to innych. Ilość tematów, które mogą łączyć jest ogromna. Dlatego na portalu można umieszczać je w kategoriach głównych: sport, zabawa, czas wolny, pomoc, społeczność, biznes. Każdy użytkownik może dowolnie wybierać obszary i informacje, które go interesują. Może skrzykiwać ludzi na wydarzenie, które organizuje lub sam dołączać do innych skrzyków. W ten prosty sposób, mogą skontaktować się ludzie, którzy wspólnie spędzą czas tak, jak lubią.

www.Bandher.com (www.Skrzyknijmysie.pl) to także jedyny portal, który można określić mianem lokalnościowego. Ułatwia on bowiem kontakt ludzi z danej okolicy – ulicy, dzielnicy, miasta. Użytkownicy określając skąd pochodzą, otrzymują wiadomości tylko o wydarzeniach, które ich interesują i dzieją się w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Dzięki temu bez problemu mogą do nich dołączyć. To z kolei sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i skłania do aktywności poza wirtualnym światem.

Rejestracja na portalu i korzystanie z niego jest bezpłatne – także już dziś odkryj radość wspólnego działania!