Strona internetowa SuperKsiegowa.pl Złotą Stroną Tygodnia Wprost

Strona SuperKsiegowa.pl została doceniona przez jury składające się z dziennikarzy Wprost Online w konkursie Złote Strony Wprost i została wybrana stroną tygodnia. Witrynę wyróżniono za funkcjonalność, walory merytoryczne oraz estetykę.
Konkurs na Złote Strony Wprost prowadzony jest wśród wszystkich witryn z polskich zasobów internetowych. Zgłaszane strony są weryfikowane przez jury, które wybiera najciekawszą, czyli Złotą Stronę Tygodnia, oceniając głównie jej zawartość merytoryczną, czyli walory poznawcze, edukacyjne czy użytkowe. Pod uwagę jest brany również wygląd, który powinien łączyć oryginalność i estetykę.

Złote Strony Tygodnia biorą udział w konkursie na Złote Strony Miesiąca i Roku. Wybór uzależniony jest od zdania internautów, którzy głosują wysyłając SMS-y.

“Cieszy nas wyróżnienie jakie otrzymaliśmy. Jesteśmy zadowoleni, że doceniono funkcjonalność naszego serwisu. Projektując go mieliśmy na względzie przede wszystkim łatwość nawigowania przez użytkownika. Zależało nam również, aby strona była charakterystyczna. Dlatego stworzyliśmy postać SuperKsięgowej, która personifikuje system i zachęca do skorzystania z niego. Tworząc SuperKsiegowa.pl inspirowaliśmy się najnowszymi światowymi trendami w projektowaniu, które charakteryzuje prostota, przejrzystość oraz mało rozbudowana struktura. Jest to niezmiernie ważne z punktu widzenia naszego użytkownika – mikroprzedsiębiorcy, który nie ma czasu na szukanie i czytanie zbyt wielu informacji. Mamy nadzieję, że nasz portal zostanie doceniony podczas głosowania na stronę miesiąca, które rozpocznie się 1 grudnia 2012 r “”&#8211