Szybciej na święta dzięki Moto.gratka.pl

Już od 22 października br. wszyscy, którzy dodadzą bezpłatne ogłoszenie w serwisie moto.gratka.pl dostaną darmową aplikację z nawigacją na smartfony i tablety z systemem Android.
Dla wszystkich chcących sprzedać samochód, serwis moto.gratka.pl przygotował specjalną ofertę. Każdy, kto doda bezpłatne ogłoszenie w terminie od 22 do 31 października br. dostanie możliwość bezpłatnego ściągnięcia aplikacji Navmax™ – mobilnej platformy nawigacyjnej na smartfony i tablety z systemem Android. Bezpłatna wersja będzie aktywna przez 21 dni. W tym czasie każdy użytkownik, który dodał ogłoszenie i ściągnął aplikację, będzie mógł ją kupić na rok za 50% ceny. Aby skorzystać z promocji należy wejść na stronę www.moto.gratka.pl/zadarmo.

Navmax™ to aplikacja nawigacyjna, która wyznacza trasę z dokładnością do punktu adresowego w całej Europie bez konieczności dostępu do Internetu. Po włączeniu transmisji danych dostępne są bezpłatne i płatne usługi on-line łącznie z wiodącą Navmax™ Traffic Control (NTC). Aktualizacja informacji następuje co 2 minuty i aplikacja automatycznie koryguje trasy przejazdów z uwzględnieniem wszystkich przeszkód na drodze, wliczając w to roboty drogowe a także korki. Navmax™ to rozwiązanie, które ułatwia ludziom poruszanie się w przestrzeni miejskiej i poza nią – samochodem, rowerem i pieszo. Aplikacja instaluje na urządzeniu mobilnym dokładne mapy z budynkami w widoku 3D.

– “Promocja, dzięki której nasi użytkownicy dodający bezpłatne ogłoszenie, otrzymują dodatkowo bardzo ciekawą nawigację na smartfony, to kolejny etap naszych działań roboczo zatytułowanych &#8222