T-MobileCloud - bezpieczna przestrzeń dla rozwoju biznesu

Pod koniec kwietnia wystartowała bezpieczna przestrzeń dla rozwoju biznesu w chmurze obliczeniowej T-MobileCloud. Dzięki niej przedsiębiorcy będą mogli zamawiać innowacyjne i nowoczesne usługi oraz przenieść ich obsługę do środowiska chmury obliczeniowej, co pozwoli im na sprawniejsze zarządzanie firmą oraz poprawę bezpieczeństwa firmowych danych.
T-MobileCloud to pierwsze kompleksowe rozwiązanie oferowane przez operatora telekomunikacyjnego właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw, które pozwala na zamawianie oraz korzystanie z programów, aplikacji i usług IT w bezpiecznym środowisku chmury obliczeniowej.

„Klienci chętnie korzystają z naszej oferty smartfonów, tabletów i laptopów. Przez ostatnich sześć lat sprzedaliśmy blisko 550 tysięcy laptopów i tabletów. Teraz chcemy klientom korzystającym z tych urządzeń zaproponować zabezpieczenie ich wrażliwych danych przed utratą i zaoferować im przejście do bezpiecznego środowiska T-MobileCloud,” mówi Igor Matejov, Dyrektor ds. rynku biznesowego w T-Mobile.

T-MobileCloud gwarantuje bezpieczeństwo przetwarzanych danych na identycznym poziomie jaki jest stosowany przez banki przy zabezpieczeniu transakcji finansowych. Dzięki temu T-Mobile może gwarantować pełną poufność danych przesyłanych i przechowywanych przez klientów w środowisku chmury obliczeniowej T-MobileCloud.

Dostęp do platformy T-MobileCloud jest możliwy z dowolnego miejsca oraz z każdego urządzenia z zainstalowaną przeglądarką internetową. Dla klientów posiadających smartfony lub tablety została przygotowana specjalna aplikacja do zarządzania usługami na platformie T-MobileCloud. Dzięki niej klienci będą mieli usługi T-MobileCloud zawsze w zasięgu ręki.

Zarządzanie usługami, produktami i aplikacjami w środowisku T-MobileCloud jest niezwykle proste. Klienci po zalogowaniu się do środowiska T-MobileCloud będą rozpoznawani po ich numerze telefonu lub adresie e-mail i w ten sposób będą mogli zamawiać interesujące ich produkty IT. Nie będą musieli podawać żadnych danych kart kredytowych ani dokonywać przelewów, ponieważ zamówione przez nich pozycje zostaną dodane do ich faktury za usługi telekomunikacyjne w T-Mobile.

T-Mobile oferuje klientom również pełne wsparcie techniczne związane z obsługą i konfiguracją usług dostępnych na platformie T-MobileCloud.