„Tacy jak Ty”, czyli każdy jest gwiazdą

Znani ludzie z telewizji są „Tacy jak Ty” – pod takim hasłem wystartowała nowa akcja przygotowana przez Dział Autopromocji TVN. Wystarczy wstawić swoje zdjęcie do spotu reklamowego, by zobaczyć się w towarzystwie gwiazd znanych z telewizji TVN.
Akcja „Tacy jak Ty” prowadzona jest w oparciu o interaktywny film, w którym wystąpiły gwiazdy telewizji TVN. Korzystając z aplikacji umieszczonej na stronie: tacyjakty.tvn.pl każdy internauta ma możliwość zobaczenia siebie w towarzystwie znanych osób (takich jak Kuba Wojewódzki, Szymon Majewski, Małgorzata Socha, Kamil Durczok, Anna Mucha, Filip Bobek, Michał Piróg, Kinga Rusin, Agustin Egurrola, Ewa Drzyzga, Justyna Pochanke czy gwiazdy serialu „Na Wspólnej”) – wystarczy tylko wstawić swoje zdjęcie do filmu. Stworzonym przez siebie spotem reklamowym można podzielić się ze znajomymi za pomocą e-maila lub korzystając z mechanizmu Facebook Connect.

Poprzez interaktywność spotu reklamowego twórcy kampanii chcą zwrócić uwagę na to, że aktorzy, prezenterzy telewizyjni i dziennikarze są w rzeczywistości ludźmi „takimi jak my”, a widzowie są nieodłączną częścią telewizji TVN.

Akcja została przygotowana z myślą o widzach, którzy coraz więcej czasu spędzają przed ekranami komputerów w celu zwrócenia ich uwagi na programy nadawane w TVN.

Promocja filmu „Tacy jak Ty” toczy się w internecie (działania w serwisach społecznościowych) oraz na antenie telewizji TVN.