Wemade wypuścił „GalaxyTornado na WEMIX” na rynek globalny

Wemade wypuścił „GalaxyTornado na WEMIX” na rynek globalny

Nowa gra mobilna „GalaxyTornado on WEMIX” zostanie wydana w 174 krajach. Intuicyjna gra dla każdego i zabawne elementy strategiczne. Wielkie nagrody dla graczy, w tym token Tornado i przedmioty związane z grą.

Wemade wypuścił na rynek globalny nową grę opartą na technologii blockchain – „GalaxyTornado na WEMIX”.

„GalaxyTornado” za pośrednictwem Google Play trafił na rynki całego świata, w tym do Ameryki Północnej, Europy i Azji, z wyłączeniem niektórych krajów, takich jak Korea Południowa i Chiny. Gra będzie dostępna w 15 wersjach językowych, w tym po angielsku, hiszpańsku i arabsku.

Spółka NT Games, twórca nowej gry „GalaxyTornado”, posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i obsłudze gier komputerowych na całym świecie, mając na koncie takie tytuły, jak: „Girls’ Life”, „Ocean Tales” oraz gry kolekcjonerskie „Goddess Kiss” i „Age Of War”.

W „GalaxyTornado”, która jest grą typu casual, gracze mogą odkrywać i rozwijać nowe planety dla przyszłości Ziemi pozbawionej zasobów. Łatwość sterowania umożliwia eksplorację i zbieranie materiałów z większej ilości planet, a także wspiera system rywalizacji między graczami.

W grze uwzględniono wszystkie elementy strategiczne, takie jak budowanie, uprawa, zbieranie, grabieże, rywalizacja i współpraca, aby zwiększyć przyjemność z gry. Gracze mogą też zdobywać żetony Tornado w cotygodniowym wyścigu Galaxy Race.

Z okazji ogólnoświatowej premiery gry odbędą się trzy wydarzenia: Symbol Collection Event, w ramach którego aż do odwołania będzie można zdobyć tokeny Tornado i wirtualne przedmioty związane z grą. Siedmiodniowe rozdanie, w którym do zdobycia będzie energia niezbędna do kontynuowania gry oraz wyścig Galaxy Race, w którym gracze będą mogli zdobyć tokeny Tornado w zależności od liczby Rubinów uzyskanych podczas wyścigu.

„Jeśli chcesz naprawdę poczuć, czym jest idea P&E (Play and Earn) w najczystszej postaci, gra >>GalaxyTornado<< to świetny wybór – powiedział przedstawiciel firmy NT Games. – Spodziewamy się, że współpraca z platformą WEMIX pozwoli zmaksymalizować korzyści w ramach wyjątkowego cyklu rywalizacji i nagród, jakim z założenia miała być gra GalaxyTornado”.

„Będziemy dążyć do tego, by zaistnieć na globalnym rynku gier opartych na technologii blockchain – powiedział Henry Chang, dyrektor generalny Wemade. – Tego typu gry, polegające na ekonomii tokenów, będą cechować się bezprecedensowo dynamicznym i długim cyklem życia”.

Źrodło: PAP MediaRoom