Wirtualny asystent podróżnika

Ileż to razy przed podróżą w nieznane zastanawiałeś się na co powinieneś zwrócić największą uwagę w nowym dla Ciebie miejscu? Niezależnie od tego, czy wybierasz się za bliską granicę do naszych sąsiadów, czy lecisz na drugi koniec świata – wolałbyś być jak najlepiej przygotowanym do tej podróży.
„Why Not Fly?” zdaje się pytać uruchomiona przez Fly Sp. z o.o. platforma turystyczna.

Z myślą o użytkowniku
————————————

Pod adresem www.whynotfly.pl udostępniona została nowa, innowacyjna platforma turystyczna. Już przy pierwszym kontakcie ze stroną widać, że mamy do czynienia z rozbudowanym technologicznie, współpracującym z zewnętrznymi systemami portalem. Jak się szybko okazuje, poruszanie po tak rozbudowanym serwisie jest bardzo proste. Dzięki intuicyjnemu menu, każdy odwiedzający stronę może w łatwy i szybki sposób odnaleźć interesujące go informacje. W każdym momencie może również zdecydować się na zakup biletu lotniczego.

Marcin Nasternak, prezes Fly Sp. z o.o. mówi – “Opracowując nasz pomysł staraliśmy się tak podejść do tematu, by stworzyć naprawdę wartościowy dla użytkowników projekt. Patrząc na efekt prac z perspektywy założeń &#8211