Workai – platforma komunikacji do pracy zdalnej

Workai – platforma komunikacji do pracy zdalnej

Workai – platforma komunikacji do pracy zdalnej

Gdy warunki zewnętrzne zmuszają organizacje do szybkiego przejścia na tryb pracy zdalnej, wyzwaniem jest sprawne zaaranżowanie komunikacji od firmy do pracowników oraz pomiędzy pracownikami. Centrum przepływu informacji może stać się platforma Digital Employee Experience o nazwie workai. W ramach platformy firma uzyskuje dostęp do szeregu narzędzi, takich jak np. wewnętrzny portal intranetowy, bazy wiedzy, wewnętrzna sieć społecznościowa i nie tylko. Dzięki tym narzędziom organizacje mogą zorganizować komunikację i dać dostęp do wiedzy i dokumentów firmowych. Ponadto platforma daje możliwości m.in. personalizacji treści, organizacji wydarzeń wewnątrz firmy, publikacji filmów i wysyłki newsletterów. Wszystko to przy użyciu edytora CMS typu “przeciągnij i upuść” z ponad 200 blokami układów na stronie i 50 typami treści, który jest znacznie łatwiejszy w obsłudze niż popularne edytory tekstu office / online docs.

Rozwiązanie jest zintegrowane z popularnymi narzędziami typu Office365 oraz Microsoft Teams. Co najważniejsze, nie wymaga kilkumiesięcznego procesu wdrożenia. Uruchamiana jest w ciągu kilku godzin, bez konieczności posiadania wiedzy informatycznej. Dostępna jest również na urządzeniach mobilnych, co pozwala z łatwością komunikować się również z pracownikami pracującymi „w terenie”.

Platforma workai jest teraz dostępna w bezpłatnej wersji próbnej na 120 dni. (www.workai.com)


O Elastic Cloud Solutions:

Elastic Cloud Solutions to szybko rozwijający się start-up, który pomaga organizacjom odnieść sukces w procesie transformacji cyfrowej oferując platformę Digital Employee Experience nowej generacji o nazwie workai. Jej głównym celem jest usprawnienie komunikacji wewnętrznej, zarządzania wiedzą i zaangażowania pracowników przy pomocy technologii mobilnych, Internetu Rzeczy (IoT) i sztucznej inteligencji. Produkt dostarczany przez Elastic Cloud Solutions, jako 1 z dziesięciu najlepszych intranetów na świecie, otrzymał od Nielsen Norman Group prestiżową nagrodę „Best Intranet Design” za wyjątkowy i zorientowany na użytkownika design.