WP.PL z nową aplikacją Cyfrowe Książki

Wirtualna Polska rozszerzyła portfolio produktów mobilnych o Cyfrowe Książki. Aplikacja umożliwia użytkownikom smartfonów z systemem operacyjnym Android szybki i prosty dostęp do e-booków, audiobooków oraz e-prasy. Narzędzie powiązane jest z serwisem cyfrowe-ksiazki.wp.pl.
Cyfrowe Książki w Twoim telefonie
—————————————————-
Wirtualna Polska udostępniła aplikację, która pozwala właścicielom smartfonów
z systemem operacyjnym Android czytać e-booki oraz e-prasę, a także słuchać audiobooków. Dzięki nowemu narzędziu od WP.PL, każdy użytkownik serwisu cyfrowe-ksiazki.wp.pl może mieć stały dostęp w telefonie do swojej biblioteki książek. Z jej poziomu możliwy jest zakup nowych cyfrowych materiałów. Aplikacja umożliwia również dodawanie do bazy własnych publikacji. Posiadacze aplikacji mogą też korzystać z darmowych fragmentów prawie 18 tys. cyfrowych książek oraz 700 audiobooków.

Nowoczesny czytnik e-booków
————————————————-
Aplikacja Cyfrowe Książki wyróżnia się bardzo czytelnym oraz intuicyjnym interfejsem, który umożliwia łatwą nawigację w menu. Użytkownik ma szybki dostęp do katalogów i zawartych w nich pozycji. Co więcej, czytnik e-booków pozwala na odczyt cyfrowych książek we wszystkich dostępnych formatach bez konieczności instalacji jakichkolwiek dodatków czy oprogramowania. Dzięki wielu funkcjom narzędzia możliwe jest wygodne powiększanie tekstu, sprawne przechodzenie między rozdziałami, zaznaczanie ulubionych fragmentów. Dostępny jest również tryb nocny, który przeciwdziała męczeniu się oczu podczas czytania.

Aplikacja została przygotowana na zlecenie Wirtualnej Polski przez Netpress Digital. Można ją bezpłatnie pobrać z marketu Google Play.