"Zabaw się w projektanta kuchni"" i wygraj tablet Samsung Galaxy"

Firma WoodPol (www.woodpol.com.pl) ogłasza konkurs wiosenny na najatrakcyjniejszą i najsympatyczniejszą, nowoczesną aranżację kuchenną. Projektowanie w nowatorskim konfiguratorze mebli jest dziecinnie proste i pozwala wykreować kuchnię marzeń. Udział w konkursie zapewnia dobrą zabawę, status najlepszego projektanta oraz nagrody.
Firma Woodpol – producent nowoczesnych mebli kuchennych dysponuje nowatorskim, interaktywnym konfiguratorem, który zrealizowany jest w formie komponentu osadzonego na stronie internetowej (http://www.woodpol.com.pl/konfigurator.php).

Większość rozwiązań na rynku pozwala na skomponowanie zestawu mebli z gotowych modułów i rozstawienia ich w wirtualnym pomieszczeniu. Firma Woodpol oferuje bardziej zaawansowane konfigurator, który umożliwia łatwą zmianę kolorystyki frontów meblowych, uchwytów, blatów itd. Umożliwia też zaawansowane rozwiązania, które obliczają ostateczną cenę w czasie rzeczywistym nawet dla nietypowych zestawów produkowanych na indywidualne zamówienie. Końcowym etapem konfiguracji jest wysłanie zamówienia wprost z tego typu aplikacji, które zawiera nie tylko podstawowe komponenty, ale także inne materiały w przeliczeniu na metry bieżące lub kwadratowe, systemy mocowania, listwy maskujące itp.

Atrakcyjna oferta mebli kuchennych firmy Woodpol w połączeniu z nowatorskim narzędziem konfiguracji w prosty i wygodny sposób pozwala zaaranżować swoją własną kuchnię.

Konkurs ma na celu zaproszenie do skorzystania z konfiguratora i zapoznanie się z jego funkcjonalnością. Dla tych osób, które zaaranżują najciekawszą kuchnię czekają nagrody.

http://www.woodpol.com.pl/konkurs.php