Kampania reklamowa Banków Spółdzielczych z Grupy BPS

Rozpoczęła się kampania reklamowa Banków Spółdzielczych z Grupy BPS, w której pokazanie zostaną wartości bankowości spółdzielczej pod wspólnym logiem Grupy. Spot telewizyjny oraz materiały marketingowe kampanii wskazują na główne właściwości banków spółdzielczych. Tradycję, ale też nowoczesne produkty, lokalność zamiast globalnych aspiracji, bezpieczeństwo i działanie najbliżej ludzi. Głównym celem kampanii jest zwiększenie świadomości marki „banki spółdzielcze” oraz zbudowanie pozytywnych skojarzeń z bankowością spółdzielczą.

Tegoroczna kampania została podzielona na dwie odsłony:

Kampanię wizerunkową „Najbliżej ludzi” prowadzoną w telewizji i w Internecie, prezentującą wyróżniki i wartości bankowości spółdzielczej.

Kampanię kontynuującą promocję „Wygodnego kredytu”, znanego już Klientom
z ubiegłorocznych działań reklamowych. Pod wspólną nazwą marketingową Banki Spółdzielcze z Grupy BPS mogą proponować swoim Klientom kredyty gotówkowe aktualnie dostępne w ofercie Banku i najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

W telewizjach ogólnopolskich oraz w stacjach tematycznych emitowany jest 30-sekundowy spot „Najbliżej Ludzi” oraz 8-sekundowy billboard sponsorski. Banki Spółdzielcze promują się w stacjach: TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat oraz w ich wybranych kanałach tematycznych. Kampania telewizyjna potrwa do 14 października. Promocję wspiera kampania banerowa w Internecie, działania na portalu Facebook, a także dedykowany portal najblizejludzi.pl.

Kampania „Wygodnego Kredytu” prowadzona będzie wokół serwisów zakupowych, biznesowych, informacyjnych oraz porównywarek kredytowych i potrwa do 22 grudnia br.

Spot wizerunkowy można obejrzeć na kanale Banków Spółdzielczych z Grupy BPS Najbliżej Ludzi na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=7SC8l5pmb0U

Kreację kampanii przygotowało biuro kreatywne Granatowi, media zakupił dom mediowy Effective Media Sp. z o.o.

******

Grupa Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. to największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Tworzą je 352 Banki Spółdzielcze, to jest 64% wszystkich Banków Spółdzielczych działających w kraju. Banki Spółdzielcze Grupy BPS posiadają 2 500 placówek i blisko 2 500 bankomatów. Obsługują klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jednostki samorządu terytorialnego. Oferują produkty i usługi finansowe dostosowane do potrzeb lokalnych społeczności, w których działają. Więcej na www.grupabps.pl, najblizejludzi.pl