Pogodne święta wielkanocne z Radiem Pogoda

Pogodne święta wielkanocne z Radiem Pogoda
Radio Pogoda będzie towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie tegorocznych świąt Wielkiej Nocy. Redakcja przygotowała specjalne świąteczne programy z udziałem gwiazd, a także audycję, dzięki której będzie można przekazać bliskim najlepsze wielkanocne życzenia.
 

W czasie tegorocznej Wielkanocy Radio Pogoda będzie idealnym towarzyszem w szczególności dla tych słuchaczy, którzy zostaną w domach i nie będą mogli spotkać się z rodziną.

Już w Wielką Sobotę od samego rana na antenie potrwa finał wielkiego plebiscytu słuchaczy Radia Pogoda na “Najbardziej pogodne pisanki”. W programie nie zabraknie też miejsca na życzenia i rodzinne rozmowy na żywo, na które od 8:00 do 13:00 zaprosi wszystkich Joanna Kruk.

 

Zarówno w Wielką Sobotę, jak i w Niedzielę Wielkanocną w godzinach 13:00 – 18:00 Robert Janowski poprowadzi “Wielkanocny koszyk życzeń”, łącząc telefonicznie bliskie sobie osoby, które nie będą mogły spotkać się w te święta. W ten sposób słuchacze będą mogli przekazać sobie wzajemnie świąteczne życzenia na antenie Radia Pogoda.

 

Oprócz tego w Wielkanoc od godziny 8:00 redakcja zaproponuje słuchaczom “Wielkanocny Pasztet!”. Gościem Łukasza Szaciłowskiego będzie Witold Paszt z grupy VOX, który opowie o swojej domowej wędzarni i o tradycji przygotowywania potraw mięsnych na święta w swoim domu.

 

Natomiast w Lany Poniedziałek stacja zaprezentuje „Święta spod lady w Radiu Pogoda”. Audycja przypomni, jak przygotowywano się do świąt pół wieku temu, w pamiętnych czasach PRL-u. O swoich wspomnieniach opowiedzą też słuchacze i gwiazdy Radia Pogoda

 

Specjalne wielkanocne propozycje Radia Pogoda wspiera promocja na antenie, na radiopogoda.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

 


Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Obecnie programy stacji można słuchać w 8 miastach – w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie na radiopogoda.pl i w aplikacji mobilnej.

To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów, po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji prowadzą m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.