„Tak się kupuje ubezpieczenia!” – pierwsza kampania Porówneo.pl

„Tak się kupuje ubezpieczenia!” – pierwsza kampania Porówneo.pl
Porówneo.pl – bezpłatna porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych i kredytów wystartowała z pierwszą ogólnopolską kampanią reklamową. Marka chce w ten sposób promować nowoczesne metody zakupu OC i AC oraz uświadomić odbiorcom korzyści płynące z porównywania ofert ubezpieczeń i zakupu polis on-line.

„Porówneo.pl. Tak się kupuje ubezpieczenia” – brzmi hasło przewodnie kampanii reklamowej, która rozpoczęła się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia – 23 grudnia 2019 r. Jej celem jest promowanie łatwych i nowoczesnych metod zakupów ubezpieczeń samochodowych przez internet. Reklama będzie emitowana w największych stacjach telewizyjnych w Polsce.Spoty w wersji 15 i 30-sekundowej pokazują korzyści, jakie wynikają z bezpłatnego porównywania ofert firm ubezpieczeniowych. Informują także o promocji „Ekstra 100 zł” trwającej od 23 grudnia 2019 r. do 31 marca 2020 r. – każda osoba, która w tych dniach kupi ubezpieczenie samochodu otrzyma zwrot 100 zł na swoje konto.To pierwsza tak szeroka kampania reklamowa marki Porówneo.pl, która działa na rynku od 2017 roku. Dzięki porówneo.pl klienci mogą łatwo i szybko porównać oferty ubezpieczeń komunikacyjnych i kupić polisę online lub telefonicznie.

Za ideę kreatywną i nadzór nad realizacją spotu odpowiada agencja Directors. Produkcją zajęło się studio Prime Time, a spot wyreżyserował Łukasz Jaworski. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Spark Foundry. Emisja spotów telewizyjnych jest zaplanowana od 23 grudnia 2019 r. do 9 lutego 2020 r. Kampania będzie także wykorzystywała komunikację online i media społecznościowe.

Link do reklamy: https://youtu.be/mZF3eWhgYtY


o Porówneo.pl

Porówneo.pl to nowoczesna porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, Assistance), współpracująca z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Klienci mogą porównać i zakupić polisy dopasowane do swoich potrzeb oraz możliwości, spośród ofert takich firm, jak m.in. Aviva, AXA, Benefia, Generali, Link4, MTU24, Proama, PZU czy You Can Drive. Wybór oraz zakup ubezpieczenia komunikacyjnego zajmuje zaledwie kilka minut i może być zrealizowany za pośrednictwem serwisu online, jak też telefonicznie poprzez kontakt z doradcą. Eksperci Porówneo.pl z centrum telefonicznej obsługi klienta doradzają także przy wyborze ubezpieczeń turystycznych oraz domu i mieszkania.