Wystartował nowy Serwis Finansowo-Prawny

Serwis na pierwszy rzut oka nie różni się od pozostałych serwisów finansowych, jednak jego unikatowym rozwiązaniem jest połączenie zagadnień finansowych oraz prawnych.
Serwis został stworzony z myślą o Klientach indywidualnych, którzy chcieliby skorzystać z pośrednictwa kredytowego, porady prawnej lub szukają pomocy przy sformułowaniu pism prawnych. Użytkownicy e-Pieniadz.pl znajdą w serwisie bieżące informacje z rynku finansowego, poradniki, komentarze, a także wzory pism urzędowych.

e-Pieniadz.pl został przygotowany przez firmę ASIS, która zastosowała nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz graficzne serwisu. Serwis łączy działania związane z obsługą Klientów platformy finansowej oraz porad prawnych za pośrednictwem internetu.

„Strony Serwisu musiały być przyjazne dla naszych użytkowników, zwracaliśmy szczególną uwagę na ich funkcjonalność i przejrzystość. Rozwiązanie technologiczne zaprojektowane przez ASIS stricte dla potrzeb Serwisu ułatwia kontakt naszym Klientom, a przede wszystkim jest bezpieczne.” – powiedział Konrad Lenart, pomysłodawca e-Pieniadz.pl

W e-Pieniadz.pl znajdziemy, także informacje o ofertach banków dotyczących kredytów bankowych, leasingu, lokat czy kart kredytowych. Dużym udogodnieniem dla Klienta jest także zlecenie przygotowania pozwu, skargi lub innego pisma procesowego przez specjalistów.

Konrad Lenart przekonuje, że na polskim rynku jest miejsce na kolejny serwis finansowy i prawny. „Ze względu na coraz większą rolę internetu w życiu każdego z nas, rozwój wirtualnego pośrednictwa finansowego lub wirtualnych kancelarii jest nieunikniony. Pośrednictwo on-line w obu tych dziedzinach w wielu krajach jest powszechnie stosowane, dlatego możemy się spodziewać rozwoju tego rynku także w Polsce” – zapewnia pomysłodawca.

Podkreślił, że e-Pieniadz.pl różni się od pozostałych serwisów tym, że Klient uzyska kompleksową ofertę finansową i prawną w jednym miejscu. Dokładnie określony jest plan rozwoju serwisu. Klienci w e-Pieniadz.pl uzyskają szybką i rzetelną pomoc w podejmowaniu trafnych decyzji finansowych i prawnych.

Serwis e-Pieniadz.pl powstał z inicjatywy Konrada Lenarta, który swoje dotychczasowe doświadczenie w internecie zdobył pracując w jednych z największych Banków w Polsce.