Co kupują przez Internet klienci Biedronki?

Co kupują przez Internet klienci Biedronki?

Wygodne e-zakupy z Biedronki są już na wyciągnięcie ręki w kolejnych dwóch miastach. Razem z Glovo dostarczamy ulubione produkty Polaków pod drzwi ich mieszkań w Lesznie (woj. wielkopolskie) oraz w Rumi (woj. pomorskie). Od 18 maja będzie to również możliwe w Koszalinie. Co więcej, w tym tygodniu na klientów dokonujących zakupów w ten sposób czeka miła niespodzianka. Sprawdźcie co e-kupujemy w Biedronce najczęściej.

 

Dzięki współpracy Biedronki z Glovo, która trwa już ponad rok Polacy zyskali bezpieczny i wygodny sposób nabywania produktów, po które sięgali wcześniej regularnie odwiedzając sklepy sieci. Możliwość zamawiania zakupów online funkcjonowała dotąd w 31  miejscowościach, w tym we wszystkich stolicach polskich regionów. Od teraz produkty najwyższej jakości w codziennie niskich cenach będą dostępne również w Lesznie oraz w Rumi.

 

Dodatkowo w dniach 13 – 19.05 br. każde zamówienie powyżej 30 zł będzie dostarczone za darmo. Warto skorzystać w tym czasie z Glovo, ponieważ w Biedronce będzie trwała akcja Czas na Włochy, a w jej ramach dostępnych będzie wiele atrakcyjnych produktów pochodzących wprost ze słonecznej Italii.

 

A co było najpopularniejszym produktem zamawianym przez klientów Biedronki za pośrednictwem aplikacji Glovo? W pierwszy kwartale br. największym wzięciem cieszył się świeży filet z piersi kurczaka, banany i jajka z wolnego wybiegu. W pierwszej piątce najpopularniejszych produktów nabywanych w ten sposób w sklepach sieci były też polskie pomidory malinowe oraz świeży filet z łososia atlantyckiego.

 

Od teraz zamówienia przez Glovo możemy składać już w 33 miastach, 18 maja dojdzie 34. – Koszalin. Dostawy są kompletowane przez doświadczonych pracowników sieci i realizowane przez kurierów Glovo w: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze, Rzeszowie, Bielsku-Białej, Tychach, Częstochowie, Bytomiu, Elblągu, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach, Opolu, Lesznie i Rumi. Zamawianie przez Glovo jest wygodne także z uwagi na brak limitów wagowych dostawy. Zamówienia można składać w godzinach 10-22.30, natomiast w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu jeszcze wcześniej, bo od 8:00.