eDZIECKO.PL z rodzinnym przewodnikiem imprezowym

Serwis eDziecko.pl przygotował Rodzinny Przewodnik Imprezowy, dzięki któremu rodzice mają dostęp do listy oraz opisów miejsc i wydarzeń przyjaznych dzieciom. Aplikacja i strona internetowa zostały uruchomione w ramach akcji „Bawmy się mądrze”, której partnerem jest Nestle Junior.
Rodzinny Przewodnik Imprezowy ma formę interaktywnej mapy, na której oznaczane są miejsca i wydarzenia, w których mogą uczestniczyć dzieci w różnym wieku. Wszystkie informacje podzielone są na kategorie tematyczne, m.in.: kina, restauracje, kawiarnie, parki, kluby malucha. Treści dostępne na stronie tworzy redakcja serwisu eDziecko.pl oraz jego użytkownicy, którzy mogą dodawać sprawdzone miejsca i polecane wydarzenia, oceniać i komentować pozycje dodane przez innych oraz polecać je swoim znajomym.

– “Zachęcamy wszystkich rodziców do korzystania z Rodzinnego Przewodnika Imprezowego, dzięki któremu mogą na bieżąco śledzić wydarzenia w swojej okolicy oraz sprawdzać miejsca, do których można wybrać się z dzieckiem – Agnieszka Wirtwein, redaktor naczelna serwisu eDziecko.pl”” – “”Chcemy inspirować, pomagać, zachęcać rodziców do wyjścia z dzieckiem. Dzięki akcji możemy obalić mit, że posiadanie potomka oznacza zamknięcie w czterech ścianach””.

Aplikacja jest dostępna na stronie rodzinnyprzewodnik.edziecko.pl, a także w wersji na telefony komórkowe z systemami operacyjnymi Android oraz iOS (w tym na iPada).

Partnerem Rodzinnego Przewodnika Imprezowego jest Nestle Junior.

******
Agora S.A. powstała w 1989 r.