Nowa wczasoprzestrzeń w Internecie

Nowy multiproduktowy portal turystyczny empiktravel.pl udostępnia bogatą ofertę wycieczek turystycznych w całej Europie i na świecie. Po empik.com i empikfoto.pl – pora na empiktravel.pl!
Wakacje w pełni – każdy z nas myśli już o odpoczynku i możliwości naładowania akumulatorów. Kenia, Gruzja czy Dominikana? Dwa tygodnie na tureckiej plaży, a może aktywny wypoczynek w Meksyku? Na wszystkich niezdecydowanych i spragnionych oderwania się od rzeczywistości już czeka serwis empiktravel.pl.

Portal empiktravel.pl udostępnia ponad 600 tysięcy ofert wycieczek turystycznych. W przyszłości planowane jest rozszerzenie oferowanych usług także o bilety lotnicze, miejsca noclegowe, rejsy, ubezpieczenia i wynajem samochodów. „Jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Docelowo chcemy zapewnić pełen zakres usług turystycznych” – mówi Michał Grom, Prezes Zarządu E-commerce Services oraz Dyrektor ds. e-commerce i Członek Zarządu Grupy EM&F. Klienci mogą wybierać z bogatej oferty turystycznej – serwis współpracuje ze sprawdzonymi biurami podróży, przewoźnikami i hotelami.

Nowy serwis ma przejrzystą strukturę i jest przyjazny użytkownikom. Jego oferta jest podzielona na kategorie ułatwiające nawigację:
– Fani okazji szybko znajdą je w kategorii „last minute” lub „HIT”,
– Szukający komfortu – mogą przejść od razu do kategorii „all inclusive”.

Wycieczki podzielono także na inspirujące kategorie tematyczne: „rozrywkowo”, „egzotycznie”, „kulturalnie” i „7+7”, czyli połączenie zwiedzania z wypoczynkiem stacjonarnym.

Empiktravel.pl zatroszczył się także o specjalną ofertę na niezpomniane rodzinne wakacje, którą można znaleźć w zakładce „z dziećmi”.

W serwisie dostępne są również praktyczne informacje i ciekawostki o wszystkich oferowanych kierunkach, a także przewodniki po wszystkich krajach do których turyści mogą się udać dzięki empiktravel.pl.

*********

empiktravel.pl to multiproduktowy serwis turystyczny zapewniający dostęp do bogatej oferty wycieczek. Właścicielem serwisu jest spółka E-commerce Services Sp. z o.o., która zarządza również sklepami internetowymi: empik.com, smyk.com i empikfoto.pl. Spółka E-commerce Services jest własnością funduszu NFI Empik Media & Fashion S.A., notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie i wiedza E-commerce Services na temat specyfiki polskiego rynku e-commerce, przekładają się na dynamikę rozwoju marek empik.com, smyk.com oraz na ich silny związek z Klientami. Rozszerzając ofertę o turystykę, spółka E-commerce Services zapewni Klientom kompleks usług rozrywkowych, kulturalnych i turystycznych.