Świąteczne zakupy z serwisem prezenty.wp.pl

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Bożego Narodzenia Wirtualna Polska uruchomiła serwis sprzedażowy prezenty.wp.pl, dzięki któremu internauci mogą – bez wychodzenia z domu – znaleźć wiele propozycji świątecznych upominków dla najbliższych.
Prezenty.wp.pl to sezonowy serwis sprzedażowy Wirtualnej Polski, w którym sklepy internetowe pokazują swoje propozycje na świąteczne upominki. Dzięki nowej platformie WP.PL internauci mają szybki dostęp do różnorodnej oferty ALSEN.pl Douglas.pl, dekoria.pl, KARUSEK.COM.PL, MALL.PL, MrJoy.pl, ZALANDO.PL, znak.com.pl oraz 66procent.pl, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Witryna została podzielona na dziesięć kategorii, ułatwiających szybkie wyszukiwanie produktów – w tym RTV, KSIĄŻKI, PERFUMY, MODA, SPORT. Do 6 grudnia aktywna jest również sekcja MIKOŁAJKI, prezentująca pomysły na prezenty o wartości do 100 złotych. Po wybraniu produktu użytkownik zostaje przekierowany do sklepu sprawdzonego partnera, w którym może dokonać zakupów.

– “Serwis prezenty.wp.pl to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu przed świętami chodzić po centrach handlowych i szukać prezentów. Dzięki witrynie, która grupuje atrakcyjne oferty wielu sklepów internetowych, można szybko znaleźć i kupić bożonarodzeniowe podarunki dla rodziny i znajomych”” &#8211