100 dni vortalu www.CeBiK.pl

Centrum Budownictwa i Kamieniarstwa (www.cebik.pl) jedyny vortal o tematyce kamieniarskiej w Polsce już od 100 dni. Od momentu premiery w serwisie zaszło wiele znaczących zmian.
Uruchomiono cieszący się sporą popularnością newsletter dla kamieniarzy i firm budowlanych informujący o nowych, ciekawych wydarzeniach w tej branży wysyłany za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wraz ze wzrostem liczby internautów odwiedzających ten serwis uruchomiono nowe zakładki tematyczne:

· Biznes i finanse
· Zapytaj eksperta
· Aktualności ze świata – specjalnie dla firm zagranicznych, które mogą zamieszczać tam swoje oferty.

CeBiK.pl dzięki uruchomieniu systemu bannerowego i promocji firm za pomocą newslettera aktywnie wspiera przedsiębiorstwa kamieniarskie od strony marketingowej. Dzięki vortalowi nowe jak i stare firmy z tej branży mają szansę znaleźć nowych klientów i kontrahentów.

CeBiK.pl ma również wielkie plany na przyszłość. Ilość użytkowników stale rośnie, a w niedługim czasie pełną parą ruszy sklep w którym każdy zakład kamieniarski będzie mógł wystawić swoje produkty i w ten sposób pozyskać nowe rynki zbytu.

„Widząc rosnące zainteresowanie vortalem zwiększamy starania, aby go należycie wypromować. Chcemy żeby przed nadchodzącym sezonem nasze forum tętniło życiem i było miejscem gdzie wielu kamieniarzy wymienia poglądy i planuje wspólne przedsięwzięcia.” – powiedział Piotr Harwas pomysłodawca CeBiK.pl.