Medme.pl najlepszą w Polsce platformą internetową o tematyce zdrowie i fitness

Medme.pl najlepszą w Polsce platformą internetową o tematyce zdrowie i fitness

Medme.pl podbija polski internet. Według raportu “E-commerce w Polsce 2021. Sklepy internetowe z najlepszym SEO” ten znany portal o zdrowiu oraz sklep online dostarcza najlepsze w Polsce treści w tematyce zdrowia i fitnessu. Jest też jednym z najlepiej wypozycjonowanych sklepów internetowych.  

Internauci poszukujący rzetelnych informacji na temat zdrowia i poprawy jakości życia, powinni zajrzeć na stronę Medme.pl. O ile tego jeszcze nie zrobili. Okazuje się bowiem, że Medme.pl jest serwisem dostarczającym najlepszy w Polsce content o tematyce zdrowie i fitness (szacowana miesięczna liczba wizyt z organicznych wyników wyszukiwania wynosi 1 970 065,56). Jest też jednym z najbardziej widocznych sklepów online w polskiej wyszukiwarce Google. Tak wynika z opublikowanego właśnie raportu “E-commerce w Polsce 2021. Sklepy internetowe z najlepszym SEO” przygotowanego przez platformę Senuto.

Bardzo się cieszymy z tak wysokich pozycji w raporcie, bo ciężko na ni pracowaliśmy. – komentuje Joanna Barczykowska-Tchorzewska wiceprezes Pharma Partner Sp. z o.o.  – Od początku pandemii obserwujemy w internecie rosnące zainteresowanie informacjami o zdrowiu. Serwisy poruszające takie tematy biją rekordy popularności, a produkty podnoszące jakość życia, bardzo dobrze się sprzedają. Z drugiej strony widzimy, że internauci stają się coraz bardziej wymagający – szukają informacji i usług, którym mogą zaufać. Medme.pl działa na rynku już od 10 lat. Nie jest więc nowym anonimowym serwisem. Mamy duże doświadczenie i od początku przykładamy wagę do jakości. Przy tworzeniu contentu pracujemy tylko ze sprawdzonymi specjalistami. Odpowiadamy na oczekiwania internautów. Stawiamy na rzetelność, która w dłuższym okresie przynosi oczekiwane korzyści.

Poza pierwszym miejscem pod względem contentu, serwis Medme.pl znalazł się także na 13. pozycji listy TOP500 sklepów o najlepszej widoczności w wyszukiwarce Google w Polsce (szacowany miesięczny ruch z organicznych wyników wyszukiwania bez uwzględnienia nazwy brandu, wynosi 2 256 337,22). To zasługa wartościowych treści, ale też skutecznych działań SEO, które firma na bieżąco rozwija i dopasowuje do zmieniającego się rynku.

W tej chwili trwają prace nad kolejnymi ulepszeniami i nową odsłoną serwisu. Pojawią się nowe usługi odpowiadające na zapotrzebowanie internautów. Będzie jeszcze bardziej przejrzyście, ale tak samo rzetelnie, ciekawie i łatwo do odnalezienia w wyszukiwarce.


Raport “E-commerce w Polsce 2021. Sklepy internetowe z najlepszym SEO” znajduje się pod poniższym linkiem: https://hubs.li/H0KXWNM0